Madlienas pagasta Kultūras namsPiektdiena, 21. februāris, plkst. 12:00

Uzklausīšanas sanāksme par SIA “MS siltums” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (turpmāk – Regulators) 2020. gada 21. februārī plkst. 12.00 Madlienas Kultūras namā, Madlienā, Madlienas pagastā, Ogres novadā, rīkos uzklausīšanas sanāksmi par SIA “MS siltums” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu.
Regulators uz uzklausīšanas sanāksmi ir aicinājis SIA “MS siltums” pilnvaroto pārstāvi, kurš varēs komentēt iesniegtā siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projekta būtību un ekonomisko pamatojumu. Uzklausīšanas sanāksmes dalībniekiem tiks dota iespēja uzdot jautājumus un izteikt savus priekšlikumus un ieteikumus par SIA “MS siltums” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu.
Interesenti dalību sanāksmē var pieteikt pa telefonu vai e-pastu līdz 2020. gada 20. februārim (kontaktpersona Vjačeslavs Smirnovs, tel.67097254; vjaceslavs.smirnovs@sprk.gov.lv).

Lasiet vēl »

Ķeipenes pagasta Tautas namsPiektdiena, 21. februāris, plkst. 18:00

Spēļu vakars Ķeipenē

Spēļu vakars lieliem un ne tik lieliem! Erudīcijas spēles sadarbībā ar Ogres socializācijas klubu. Aicinām veidot un pieteikt komandas! (komandā 2 – 4 cilvēki). Gaidīti arī individuālie spēlētāji un līdzjutēji!Kopā jautrāk!
Ieeja bez maksas.

Ogres novada Kultūras centrsPiektdiena, 21. februāris, plkst. 19:00

Ogres novada sporta laureāta godināšanas pasākums

Ogres novada Kultūras centra Lielajā zālē (Brīvības ielā 15) pulcēsies un vakarā gaitā tiks sumināti aizvadītā gada labākie sportisti, komandas, treneri, sporta entuziasti un aktīva dzīvesveida piekritēji, kas popularizējuši Ogres novada vārdu Latvijā un pasaulē 2019.gadā.
Ieeja pasākumā bez maksas.

 

Ogrenet