Ogres slimnīcas jaunums – radiālo triecienviļņu terapija (1)

Vakar, 11:19

SIA "Ogres rajona slimnīca" Rehabilitācijas nodaļā pieejams jauns pakalpojums – radiālo triecienviļņu terapija. Tā ir moderna un augsti efektīva ārstēšanas metode, ko pielieto dažādu kaulu – locītavu sistēmas saslimšanu gadījumos, ortopēdijā, traumatoloģijā, uroloģijā un arī estētiskajā medicīnā.

Ogrē apzog darba vagonu (0)

22. janvārī, 10:37

16.janvārī konstatēts, ka Ogrē, Skolas ielā iekļūts darba vagonā un nozagta dažāda sakaru tehnika. Uzsākts kriminālprocess.

Ģimenes konfliktos iesaistīti bērni (1)

21. janvārī, 22:30

Ogres novada pašvaldības policijai jau ierasts, ka katru nedēļu izbraukumos jāiesaistās ģimenes konfliktu risināšanā. To pamatā bieši vien ir alkohola lietošana. Diemžēl strīdi nenotiek tikai pieaugušo starpā - tie notiek ģimenēs, kur konfliktu aculiecinieki ir bērni.

Aizvadītās nedēļas nogalē daudz traumu sportojot (0)

21. janvārī, 18:44

Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcas diennakts stacionārā uzņemti 30, dienas stacionārā 9, ambulatori -ar dažādām saslimšanām un traumām pēc palīdzības vērsušies 67 pacienti, no tiem 17 bērni, informē Ogres rajona slimnīcas valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs.

Vakar no Abzes upes Ogres novadā izcelts bojā gājušais (0)

18. janvārī, 10:24

Piektdien no Abzes upes Ogres novadā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) glābēji izcēluši bojā gājušu cilvēku, aģentūrai LETA pastāstīja VUGD pārstāve Agrita Vītola. 

Ogrenet