Šodien VUGD veiks trauksmes sirēnu pārbaudi (0)

Šorīt, 07:44

Ceturtdien, 26.novembrī, plkst.10 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā uz trim minūtēm iedarbinās trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas darbību, kā arī, lai konstatētu bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu darbībā un to skaņas signāla dzirdamību.

Ogres slimnīcas Ambulatorajā nodaļā mainīti telefona numuri (0)

24. novembrī, 11:50

Lai optimizētu pakalpojumu sniegšanu iedzīvotājiem, ar piektdienu, 27.novembri, tiks mainīti atsevišķi Ambulatorās nodaļas telefona numuri – informē SIA "Ogres rajona slimnīca" galvenā medicīnas māsa Sandra Žaunerčika.

"RIMI" tirdzniecības centrā Ogrē mēģina nozagt seifu (0)

24. novembrī, 09:20

20.novembra naktī konstatēts, ka no kāda tirdzniecības centra "RIMI" telpās esošā veikaliņa Ogrē, Rīgas ielā, mēģināts nozagt metāla seifu. Uzsākts kriminālprocess.

Vīrietis nokrīt no mājas jumta (2)

23. novembrī, 15:58

Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcā stacionēti 28 pacienti, dienas stacionāra pakalpojumus izmantojuši 12, observācijas gultās ievietots 1 – tā informē SIA "Ogres rajona slimnīca" galvenā medicīnas māsa Sandra Žaunerčika.

Ogrē no piektā stāva balkona nokritis jaunietis (0)

23. novembrī, 08:34

Svētdien, 22.novembrī, pirms pulksten 15 Meža prospektā 4, Ogrē, noticis nelaimes gadījums, no piektā stāva balkona nokrītot kādam jaunietim.

 

Ogrenet