Ogres slimnīcā sniedz palīdzību diviem sēņotājiem (0)

3. augustā, 12:37

Aizvadītās nedēļas nogalē pēc sēņošanas laikā gūtām traumām diviem vīriešiem patīkama atpūta mežā noslēgusies ārstniecības iestādē, informē Ogres slimnīcas vadītājs Dainis Širovs.

Ogrē izglābj upē iekritušu cilvēku (0)

28. jūlijā, 09:23

Vakar ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Ogrē, kur cilvēks no stāva krasta bija iekritis upē un saviem spēkiem nespēja izkļūt krastā, informē Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Nedēļas nogalē cietušie no suņiem, kukaiņiem un agresīviem cilvēkiem (0)

27. jūlijā, 14:00

Aizvadītās nedēļas nogalē slimnīcā uzņemti 35, dienas stacionāra pakalpojumus saņēmuši 2, novēroti 10, bet ambulatorā palīdzība sniegta 62 pacientiem, informē Ogres slimnīcas vadītājs Dainis Širovs.

Ogres slimnīcā sešām personām veiktas analīzes aizdomās par iespējamu saslimšanu ar Covid-19 (0)

20. jūlijā, 16:50

Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcas Uzņemšanas nodaļā reģistrēti 96 pacienti, no kuriem diennakts stacionārā uzņemti 28, dienas stacionārā ārstējies viens, novēroti 18, bet ambulatorā palīdzība sniegta 49 pacientiem. Kā informē Ogres slimnīcas vadītājs Dainis Širovs, sešām personām veiktas analīzes uz iespējamu saslimšanu ar Covid-19. Analīžu rezultāti vēl nav saņemti.

Ogrē izglābts mežā apmaldījies cilvēks (papildināts) (1)

20. jūlijā, 09:25

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) 17.jūlija vakarā palīdzēja izkļūt no meža kādam cilvēkam, kurš Ogres novadā bija apmaldījies mežā, aģentūrai LETA pastāstīja VUGD pārstāve Agrita Vītola. 

Ogrenet