Covid-19 dēļ paralizēts Ogres slimnīcas darbs - slēgta Internā nodaļa, slimniekus neuzņem, 27 mediķi atrodas pašizolācijā (11)

Vakar, 12:49

Bezprecedenta situācija izveidojusies Ogres slimnīcā, kur pēc saskares ar Covid-19 slimiem pacientiem, slēgta Internā nodaļa un jauni pacienti slimnīcā līdz pirmdienai netiks uzņemti. Kopumā pašizolācijā atrodas arī 27 medicīnas darbinieki, vienam no viņiem Covid-19 tests ir pozitīvs, informē SIA "Ogres rajona slimnīca" valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs.

Vakar Ogres novadā ugunsgrēkā cietis cilvēks (1)

4. aprīlī, 10:40

Kā aģentūru LETA informēja VUGD preses pārstāve Agrita Vītola, kad ugunsgrēks ar cietušo izcēlās dienas vidū Ogres novadā - ar atklātu liesmu dega vienstāva dzīvojamā māja 120 kvadrātmetru platībā. Kad ugunsdzēsēji ieradās notikuma vietā, mājai jau bija iebrucis jumts un no tās bija evakuējies viens cilvēks, kurš bija cietis. Viņš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam.

"Nekā Personīga" veido sižetu par situāciju Ogres slimnīcā (30)

3. aprīlī, 10:52

Svētdien, 5.aprīlī, televīzijas kanāla TV3 ēterā pulksten 19 būs skatāms raidījums "Nekā personīga". Tajā plānots iekļaut arī sižetu par situāciju Ogres rajona slimnīcā, kur pašizolācijā devušies 17 slimnīcas mediķi.

Pašvaldības policija uzrauga ierobežojuma ievērošanu (5)

3. aprīlī, 10:17

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju un pašvaldības vadības rīkojumu par COVID-19 infekcijas novēršanas pasākumiem Ogres novadā, Ogres novada pašvaldības policijas uzdevums paralēli tiešajiem pienākumiem ir veikt arī pastiprinātu kontroli par valstī noteiktās ārkārtējās situācijas ierobežojumu un aizliegumu ievērošanu.

Lielvārdē uz ielas piekauj vīrieti (4)

1. aprīlī, 16:35

28.martā Lielvārdē, Lāčplēša ielā, uz ielas nenoskaidrotas personas piekāva vīrieti, kurš nogādāts Ogres rajona slimnīcā, informē Valsts policija. 

Ogrenet