Lai palīdzētu pacientam, Ogres slimnīcai jāsauc apsardzes dienests (8)

18. jūnijā, 19:28

Lai sniegtu palīdzību alkohola reibumā esošam vīrietim, kuru Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) atvedis no kāda pasākuma, saukts apsardzes dienests – informē SIA "Ogres rajona slimnīca" valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs.

Traumas var gūt visur – sportā, mājās, sadzīvē (5)

11. jūnijā, 14:08

10.jūnijā sniegta palīdzība vīrietim ar krūškurvja un kreisās rokas termisku apdegumu, kurš apdegumus guvis, uzliesmojot degmaisījumam – informē SIA "Ogres rajona slimnīca" galvenā medicīnas māsa Sandra Žaunerčika.

Internetā uzdarbojas krāpnieki, solot aizdot naudu (1)

5. jūnijā, 12:14

Valsts policija informē par vairākiem gadījumiem, kad personas vēlējušās aizņemties naudu, bet kāroto aizņēmumu nav saņēmušas.

Uz dzelzceļa stacijas perona nedrīkst smēķēt (24)

5. jūnijā, 10:00

2.jūnijā plkst. 15.25 uz perona pie Ogres dzelzceļa stacijas pamanīta nepilngadīga jauniete, kura smēķēja, informē Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis.

Pašvaldības policija nodrošina kārtību atpūtas vietās (4)

5. jūnijā, 07:41

Lai iedzīvotāji varētu mierīgi baudīt vasaras sauli un peldēšanās priekus, pašvaldības policijas darbinieki, pastiprināti uzrauga un kontrolē atpūtas vietas, iesaistot arī velopatruļu, informē Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis. 

Ogrenet