Sveiciens Policijas darbinieku dienā! (0)

Šorīt, 10:59

Ik gadu 5.decembrī atzīmējam Policijas darbinieku dienu. Šogad svētkus svinam citādi - bez svinīgas kopā sanākšanas. Taču tas nemazina svētku nozīmi. Ir svarīgi sajust svētkus sirdī.

Uz laiku visās slimnīcās ierobežos plānveida stacionāros pakalpojumus (0)

1. decembrī, 23:39

Prognozējot Covid-19 stacionēto pacientu skaita pieaugumu un uzsverot nepieciešamību vienlaikus nodrošināt neatliekamo medicīnisko palīdzību pacientiem ar citām saslimšanām, valdība šodien, 1. decembrī, pieņēma lēmumu uz laiku visās slimnīcās ierobežot plānveida pakalpojumus stacionārā un dienas stacionārā. Tajā pašā laikā netiks ierobežoti ambulatorie veselības aprūpes pakalpojumi. Rezultātā slimnīcām būs iespēja pielāgoties straujākam Covid-19 pacientu skaita pieaugumam, vienlaikus nodrošinot neatliekamo palīdzību arī citiem neatliekamajiem pacientiem.

Ogres slimnīcā Covid-19 konstatēts vienam pacientam un četriem mediķiem (5)

30. novembrī, 11:15

Neraugoties uz to, ka četrām slimnīcas ārstniecības personām diagnosticēts pozitīvs Covid-19  un vēl viena atrodas pašizolācijā, slimnīcas un arī tās ambulatorās nodaļas darbībā traucējumi šobrīd netiek novēroti un darbs rit pilnā apjomā, norāda slimnīcas vadītājs Dainis Širovs.

Šodien VUGD veiks trauksmes sirēnu pārbaudi (0)

30. novembrī, 09:24

Šodien, 30.novembrī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi, iedarbinot tās uz trim minūtēm.

Adventes laikā atcerieties par drošību! (0)

29. novembrī, 09:29

Tuvojas Adventes laiks, kad mājas un dzīvokļus,kā arī sabiedriskās ēkas rotās adventes vainagi un svētku noskaņas radīšanai tiks iedegtas sveces.  

Ogrenet