Ogrenet

Brauc bez tiesībām un reibumā (0)

Šorīt, 08:33

12.augustā A. Lielvārdē, Skolas ielā, vadīja automašīnu "OPEL ASTRA CARAVAN" ne vien bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, bet arī, būdams alkohola reibumā, kas pārsniedz pieļaujamo normu. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Ogres novada pašvaldības policija notver pārkāpējus (6)

14. augustā, 08:02

Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis informē, ka pašvaldības policija aktīvi strādā, lai uzraudzītu kārtību un drošību Ogres novadā.

Ogrē iereibis vīrietis izlec pa otrā stāva logu un gūst traumas (4)

12. augustā, 12:52

9.augustā plkst. 22.42 slimnīcā nogādāts vīrietis 2,45 promiles stiprā alkohola reibumā, kurš izlēcis pa otrā stāva logu un sasitis abas kājas, informē Ogres slimnīcas vadītājs Dainis Širovs.

Suntažu mežos apmaldās sēņotājs (1)

11. augustā, 13:29

Sestdien glābēji palīdzēja izkļūt no meža sēņotājam, kurš bija apmaldījies Suntažu pagasta mežā. Izsaukums tika saņemts plkst. 9.21, informē Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Ceļu satiksmes negadījumā cieš bērns (1)

9. augustā, 15:44

5.augustā V. Lēdmanes pagastā, autoceļa Tīnūži – Koknese 21.kilometrā, vadīja automašīnu "DAF" sakabē ar puspiekabi un dehermetizējās vilcēja priekšējā kreisā riepa kā rezultātā atdalījās plastmasa lauskas, kuras trāpīja pretimbraucošajai automašīnai "TOYOTA".



 

Ogrenet