Slepkavība Ogrē: sieviete personiska aizvainojuma dēļ nogalina kolēģi (11)

13. decembrī, 20:34

Prokuratūra nodevusi tiesai krimināllietu, kurā kāda sieviete apsūdzēta par savas bijušās kolēģes, Ogres novada pašvaldības aģentūras "Mālkalne" Ēku un teritoriju apkopes iecirkņa vadītājas slepkavības atbalstīšanu.

Gripas laikā ģimenes ārstu mājas vizītes apmaksās no valsts budžeta līdzekļiem (0)

13. decembrī, 08:47

Nacionālais veselības dienests informē, ka Slimību profilakses un kontroles centrs ir paziņojis par gripas epidēmijas sākumu no 2019. gada 11. decembra, un atgādina, ka gripas epidēmijas laikā no valsts budžeta līdzekļiem tiek apmaksātas ģimenes ārstu mājas vizītes pie gripas slimniekiem.

Lielvārdes novadā autovadītāja iestūrē ūdenstilpē (0)

11. decembrī, 14:22

8.decembrī Dzelmēs, autoceļa Rīga – Daugavpils 66,2.kilometrā, 1969.gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu "DODGE DURANGO" un netika galā ar transportlīdzekļa vadību, izraisīja sadursmi ar automašīnu "PEUGEOT 407",  nobrauca no ceļa braucamās daļas un ieslīdēja ūdenstilpnē.

Aizvadītajās brīvdienās uz slimnīcu nogādāti cietušie pēc ceļu satiksmes negadījumiem (0)

9. decembrī, 11:23

Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcas diennakts stacionārā uzņemti 28 pacienti, dienas stacionārā - 7, bet slimnīcā observēti 14 pacienti, ar dažādām saslimšanām un traumām pēc palīdzības vērsušies 70 pacienti, tostarp 37 bērni, informē Ogres rajona slimnīcas galvenā māsa Sandra Žaunerčika.

Profesionālajos svētkos godina Ogres novada pašvaldības policijas darbiniekus Foto (14)

6. decembrī, 13:43

Atzīmējot Policijas dienu, 6.decembrī Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē tika sveikti Ogres novada pašvaldības policijas darbinieki, no kuriem vairāki saņēma apbalvojumus par teicamu dienesta pienākumu pildīšanu sabiedriskās kārtības nodrošināšanā Ogres novadā. 

Ogrenet