Atgriezties pie raksta

Protokols par čurāšanu pie autobusa pieturas Ķegumā

24.jūnijā 1973.gadā dzimušajai L. sastādīts administratīvo pārkāpumu protokols, jo viņa sabiedriskā vietā Ķegumā, Ķeguma prospektā, pie autobusa pieturas "Ķeguma HES" nokārtoja dabiskās vajadzības.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/20621

2012. gada 25. jūnijā, 17:29, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

... • 2012. gada 26. jūnijā, 08:46
To puuce: Jāraksta ne jau tāpēc, ka kāds vai kāda pačurāja, bet par to, ka policija liek sodus vietā un nevietā. Veltītu savus spēkus labāk nopietniem pārkāpumiem, nevis katrai tantei, kura pie autobusa pieturas pačurā raksta protokolus. Kur tad, lai cilvēks iet, ja nav tualetes. Ar ēšanu un dzeršanu var pagaidīt, bet šitā problēma jārisina nekavējoties.
inga • 2012. gada 26. jūnijā, 08:08
nu jāāā, pati vainīga, jo negāja tualetē,kas tīra un ar papīru gaida turpat blakus...... vispār šī problema būtu steidzīgi jārisina, jo kas darās pa krūminiem piemēram braucot uz Latgales pusi. P ir, bet 00 nav.......poliči var pasēdēt krūmos un tik drukāt savus protokolus
puuce • 2012. gada 25. jūnijā, 17:36
mjā..ka nav ko rakstīt,tad labāk nerakstat. varētu domāt,ka visiem interesē,ka kāda kautkur čurājusi. Labāk pastāstat/uzrakstat, kā līgots Ogrē,Ikšķilē..kā balles apmeklētas,pasākumi noritējuši.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet