Atgriezties pie raksta

Ikšķilē nozog bronzas patvāri un marmora kapu kopiņas apmali

Valsts policija informē, ka 7.jūlijā Ikšķilē no kapu kopiņas nozagta marmora apmale, bet pie veikala Ikšķilē, Skolas ielā, šajā pašā dienā nozagts velosipēds "DRT".

Savukārt 11.jūlijā velosipēds "HIPONT" nozagts arī no kādas dzīvojamās mājas pagraba Ikšķilē. Šajā pašā dienā konstatēts, ka Lauberē nozagti divi "BMX" velosipēdi.


11.maijā no kādām mājām Lēdmanes pagastā nozagtas mantas un nauda. Savukārt 10.jūlijā brīvi piekļūstot, no kādas nojumes Lielvārdē, A.Pumpura ielā, nozagts zāles pļāvējs un trimmeris. Šajā pašā dienā konstatēts, ka, brīvi piekļūstot, dažādas mantas, tostarp zāles pļāvējs, guļammaiss un bronzas patvāris nozagts arī Ikšķilē, Rīgas ielā.


Saņemta informācija, ka 30.jūnijā Ogrē, Krasta ielā, pielietojot vardarbību, 1988.gadā dzimušajam M. nolaupīti astoņi lati. Sakarā ar minēto faktu policija pārbauda 1989.gadā dzimušo J. Uzsākts kriminālprocess.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/20822

2012. gada 13. jūlijā, 15:02, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

elīna p. • 2012. gada 15. jūlijā, 15:49
kur soliņi, tur jābūt miskastēm...!!!
Liena • 2012. gada 13. jūlijā, 16:36
Toties ceļā caur tuneli uz Lejas ielu "atgriezušies" it kā nozagtie soliņi. Žēl vienīgi, ka tie tagad ir dzērāju un pīpmaņu apsēsti. Cigarešu gali un izdzertās pudeles jau mētājās.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet