Atgriezties pie raksta

Visiem uz ceļa vietas nepietiek

Valsts policija informē, ka 2.augustā 1971.gadā dzimušais J. Madlienas pagastā, pa autoceļu Līgatne – Skrīveri, vadīja automašīnu "RENAULT MASTER" un 49.kilometrā izraisīja sadursmi ar tajā pašā virzienā braucošo automašīnu "VW PASSAT VARIANT".

3.augustā 1953.gadā dzimušais A. Lielvārdes novadā vadīja automašīnu "VW PASSAT VARIANT" un, iespējams, neizvēloties pareizu distanci, uzbrauca priekšā braucošajai automašīnai "OPEL ASTRA CARAVAN". Šajā pašā dienā 1980.gadā dzimušais J. Ogres novadā, pa autoceļu Ogre – Viskāļi vadīja automašīnu "AUDI A6" un 13.kilometrā, iespējams, neizvēlējās pareizu braukšanas ātrumu, kā rezultātā iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur sadūrās ar automašīnu "VW GOLF VARIANT", pēc kā nobrauca no brauktuves. 


4.augustā 1976.gadā dzimušais K. Ogrē, Meža prospektā, vadīja automašīnu un, iespējams, neuzmanības dēļ uzbrauca ceļu norobežojošai barjerai un radīja tai bojājumus.


Savukārt 5.augustā 1980.gadā dzimis velosipēdists autostāvvietā Ciemupē, Daugavpils ielā, brauca ar velosipēdu "GRAYCKROSS" un, iespējams, neizvēlējās drošu distanci, kā rezultātā izraisīja sadursmi ar stāvošu automašīnu "ŠKODA".


Visos gadījumos sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/21074

2012. gada 7. augustā, 07:52, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet