Atgriezties pie raksta

Ķeguma novadā policisti novērš reibumā izraisītus jandāliņus

Ķeguma novada pašvaldības policija arī aizvadītajā mēnesī reaģējusi uz vairākiem izsaukumiem, kas saistīti ar pārmērīgu alkohola lietošanu, portālam Ogrenet norāda vecākais inspektors Rinalds Liepiņš.

2.oktobrī no Birzgales pagastmājas tika saņemta informācija, ka vienā no pagasta veikaliem ārdoties vīrietis. Ķeguma novada pašvaldības policijas ekipāža nekavējoties izbrauca uz notikuma vietu.Vīrietis gan no tirdzniecības iestādes jau bija aizgājies, par laimi veikalam nenodarot materiālus zaudējumus.


20.oktobrī kāds Rembates pagasta iedzīvotājas ziņoja kārtībsargiem, ka vienā no dzīvokļiem skaļi trokšņo kaimiņi. Ķeguma novada pašvaldības policijas ekipāžai atbraucot uz notikuma vietu, tika konstatēts, ka norādītajā dzīvoklī mitinās vīrietis ar sievieti manāmā alkohola reibumā. Personu noskaidrošanas brīdī vīrietis uzrādīja PSRS laika pasi, un citas pases viņam nekad nav bijis. Par šo faktu tika informēta Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde.


24.oktobrī kārtībsargi atkal devās uz Birzgales pagasta, kur kāda iedzīvotāja ziņoja, ka vienā no kaimiņos esošajiem dzīvokļiem ārdās vīrietis. Atbraucot uz notikuma vietu, policija satika vīrieti, kuram bija acīm redzamas nopietnas veselības problēmas, kas, iespējams, radās no psihotropu vielu lietošanas. Tika pieņemts lēmums izsaukt neatliekamo medicīnisko palīdzību. Ņemot vērā faktu, ka vīrietis turpināja uzvesties neadekvāti, pašvaldības policija konvojēja mediķu brigādi ar pacientu līdz Ogres rajona slimnīcai.


27.oktobrī, pašvaldības policijai patrulējot Rembates pagastā, Pļavas ielā tika pamanīta aizdomīga sieviete, kura bija manāmā alkohola reibumā. Kārtībsargu veikto pārrunu laikā atklājās, ka sieviete bija gājusi pakaļ kontrabandas cigaretēm. Sieviete, pie kuras atradās divas cigarešu paciņas, tika nogādāta Ogres policijas iecirknī un nodota Valsts policijas darbinieku rīcībā. Šajā pašā dienā Pļavas ielā, Rembatē, Ķeguma novada pašvaldības policija pieņēma kādas citas sievietes paskaidrojumu par kontrabandas cigarešu iegādes faktu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/30200

2014. gada 1. novembrī, 07:57, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Arča • 2014. gada 4. novembrī, 21:46
nav tak mūsu poliči pašņavnieki. Ja līdīs kur nepiedien Raivuks atlaidīs no darba acis nemirškinot. un ko tad ? Rinim un Jurkam šeit maizīte jo salda salda . Citur tādu lafū nedabūs !!!
>Čegums • 2014. gada 4. novembrī, 16:11
Ķegumā policijai rakstīt iesniegumus par točkām ir tukšs nummurs, izņemot varbūt tādus gadījumus, ja točkas turētājs nav draugos ar džagu, bet točka Viršu ielā 1.pieder džaga seniora labam čomam un poliči tādu nemūžam neaiztiks.Ķegumā valda džagas mafijas likumi, tā ka nebrīnies.
Čegums • 2014. gada 3. novembrī, 11:26
Kādu murgu Jūs te tagad lejat par Ķegumu?? Ķegumā jau sen ar kontrobandas cigām ul alkoholu ir "naprjags". Točkas !! Tās jau tāds, ka pat grūti tās par tādām nosaukt - tirgo saviem 7 dzērājiem un vairāk nav šmigas nekā ir. Bet, ja kāds uzskatā, ka tas tiešām tā ir, kāpēc šeit murgo, lai raksa iesniegumu policijai un punkts, tad jau redzēs, kas sanāks un vai menti pastrādās. Es par saviem kaimiņiem uzrakstīju, menti nedēļu 2-3 laikā izķēra un noformēja.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet