Atgriezties pie raksta

Jaunā māmiņa pateicas Ogres slimnīcai

Ogres slimnīcas Ginekoloģijas-dzemdību nodaļas kolektīvs iepazīstināts ar jaunās māmiņas vēstuli – informē SIA "Ogres rajona slimnīca" valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs.

"Ikdienas steigā mēs lielākoties atceramies sūdzēties, bet piemirstam pateikt labus vārdus par līdzcilvēku labo attieksmi, kura ir svarīga, piemēram, tik nozīmīgā brīdī, kā bērniņa nākšana pasaulē," vēstulē raksta Dagmāras mamma Lelde. "Vēlos izteikt pateicību Ogres slimnīcas Ginekoloģijas-dzemdību nodaļas personālam. Paldies dakterei Bāliņai un vecmātei Ilzei par profesionalitāti un iejūtību manas otrās meitiņas nākšanas pasaulē laikā. Rūpes par sevi no vecmātes Ilzes jau izjutu pirms trim gadiem, kad dzima pirmā meita. Paldies bērnu ārstēm un māsiņām, kuras laikā no 4. līdz 8.maijam rūpējās par manas meitiņas veselību. Viņa tika rūpīgi novērota un piedāvātas visas medicīniskās iespējas, lai uzlabotu viņas veselības stāvokli. Kā arī paldies ārstiem, ka regulāri tiku apraudzīta, iztaujājot manu veselības stāvokli un detalizēti viss tika izskaidrots (analīzes, šī brīža situācija, padomi zīdīšanā utt.). Paldies sanitārītēm ar kurām bija patīkami ik rītu sasveicināties un aprunāties. Noteikti topošajām māmiņām rekomendēšu savus mazuļus sagaidīt Ogres Ginekoloģijas-dzemdību nodaļā. Novēlu Ogres Ginekoloģijas-dzemdību nodaļas komandai nezaudēt pozitīvo attieksmi pret jaunajām ģimenēm!"

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/38697

2017. gada 16. maijā, 10:12, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Šalle • 2017. gada 17. maijā, 10:28
Širovs varētu dzemdību nodaļā ierīkot WiFi internetu. Visādi citādi liela cieņa dzemdību nodaļas personālam.
nu tā no malas • 2017. gada 17. maijā, 09:34
Nu jā, notikums ievērības cienīgs. Mīļie, tai taču jābūt ikdienai, par ko te tagad Širovs steidz informēt sabieddrību!!! Tādas emociju vēstules sabiedrību nu vismazāk interesē. Katram savs darbs jādara godprātīgi!
M • 2017. gada 17. maijā, 09:07
Man ari tikai laba pieredze ar abiem bērniem ,kuri dzimuši Ogres dz.nodaļā! Trešo arī drīz tur pat dzemdešu. Balsot neiešu!!!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet