Atgriezties pie raksta

« Jaunā māmiņa pateicas Ogres slimnīcai

16. maijā, 10:12, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Šalle • 17. maijā, 10:28
Širovs varētu dzemdību nodaļā ierīkot WiFi internetu. Visādi citādi liela cieņa dzemdību nodaļas personālam.
nu tā no malas • 17. maijā, 09:34
Nu jā, notikums ievērības cienīgs. Mīļie, tai taču jābūt ikdienai, par ko te tagad Širovs steidz informēt sabieddrību!!! Tādas emociju vēstules sabiedrību nu vismazāk interesē. Katram savs darbs jādara godprātīgi!
M • 17. maijā, 09:07
Man ari tikai laba pieredze ar abiem bērniem ,kuri dzimuši Ogres dz.nodaļā! Trešo arī drīz tur pat dzemdešu. Balsot neiešu!!!
Joksts • 17. maijā, 07:32
Te ož pēc vēlēšanām. Liekat mieru deputātiem un priecājaties, ka Ogrē ir arī kaut kas labs. jo tās negācijas kas virmo apkārt šajā periodā līdz 3.jūnijam jau ir noriebušās. Beigsies vēlēšanas un visi atkal būs balti un pūkaini.
kaut kas traks • 16. maijā, 21:56
Nu, protams, ka laba slimnīca, un labs vadītājs. Tāpēc nekādā gadījumā nedrīkst balsot par viņa partiju. Jo kas tad sanāk - iebalsos Širovu domē, un tas tak jau zināms, ka Helmanis viņu virzīs par priekšsēdētāju. Pats tak neies, jo nedrīkst nekādus papīrus parakstīt. Un tas nozīmē, ka slimnīcai tiks atņemts izcils vadītājs. Tauta, attopieties, vai jūs to gribat? Teātris, kas teātris. No kura laika kāda pacienta vēstule tiek publicēta portālā kā nez kāds nebijis notikumus būtu noticis -pret cilvēkiem sliminīcā labi izturējušies. Jā, tas tiešām Ogrē ir kut kas īpašs. Par to tiešām vērts portālos rakstīt.
Draudzene • 16. maijā, 21:28
Diemžēl manai draudzenei nesen bija ļoti negatīva dzemdību pieredze ORS dzemdību nodaļā! Tā ka ne vienmēr viss ir tik labi! Atkarīgs no medicīnas personāla atbildības!Bet, protams, Ogrē ir mazāks risks inficēt jaundzimušos ar lielo slimnīcu baciļīem- streptakoku uc kokiem..
Zane • 16. maijā, 19:43
Ginemes palāta 50Eur par diennakti, kopīgā- bezaksas
Ilze • 16. maijā, 17:13
Cik tagad maksa maksas palata?? 22 vai 50 eiro??
Aiva • 16. maijā, 14:09
Jā, es arī tikai to labāko varu teikt par Ogres ginekoloģijas nodaļu. Esmu pensionāre un man nācās veikt operāciju.Operācija bija diezgan sarežģīta, to es sapratu tikai pēc sarunas ar dakteri . Operāciju veica dr. Bāliņa un otrs nodaļas ginekologs. Pirms operācijas visu izskaidroja, pēc atnāca apraudzīt un apjautājās, kā jūtos.Māsiņas arī visas laipnas, zinošas un iejūtīgas. Par sanitārēm tikai to labāko varu teikt.
mamma • 16. maijā, 13:48
Man ir arī ļoti jaukas un patīkamas atmiņas par dzemdībām Ogres slimnīcā.Viss personāls bija ļoti jauks un sirsnīgs,pat naktīs nāca apraudzīt vai mums viss ir labi.Piedāvāja pa nakti paskatīt bērniņu,lai varētu izgulēties.Nezinu kur visi sadomā tos sliktos stāstus..Māsiņa,kas bērniņu apkopa,vispār zelta gabaliņš!!!Tādus cilvēkus vajadzētu arī pienācīgi atalgot no valsts puses!
Ivars • 16. maijā, 12:07
Prieks par vēstuli, bet kaut kā aizdomigi ka pirms vēlēšanam tikai maminas raksta vēstules! un kur tad jaukā vēstule par putnubūrīšiem??? visos citos portālos publicē joku ar putnubūrīšiem, bet šeit neļauj vadonis?:)
Vika • 16. maijā, 11:12
Super, man arī bija ļoti pozītīva attieksme gadu atpakaļ.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet