Atgriezties pie raksta

Skolas teritorijā Ogrē pamatīgi piekauts skolēns

15.maijā ap pulksten 17 Ogres rajona slimnīcā ar galvaskausa traumu nogādāts 12 gadus vecs zēns, kurš pēc ārstu padziļinātas apskates vēlāk ar operatīvo transportlīdzekli aizvests uz Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu Rīgā, informē slimnīcas vadītājs dakteris Dainis Širovs.

Pēc Ogres rajona slimnīcā veiktajiem izmeklējumiem zēnam konstatēts galvaskausa pamatnes lūzums, kā arī asinsizplūdums smadzenēs.


Puisis veselības stāvokļa noteikšanas brīdī bija pie samaņas un mediķiem norādījis, ka traumas gūtas kautiņā kādas skolas Ogrē teritorijā.


"Zēna galva ar kājām tikusi spiesta pie zemes, jo ir iedragāts zēna galvaskauss. To apliecina arī uz sejas palikušie zoļu nospiedumi. Slimnīcas praksē šis ir pirmais šāda veida gadījums. Pret zēnu vērsta šausmīga cietsirdība," telefonsarunā ar portālu "OgreNet.lv atklāj D.Širovs.

Šobrīd policija par notikušo komentārus vēl nesniedz.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/38701

2017. gada 16. maijā, 14:01, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

iedzivotajs • 2017. gada 17. maijā, 17:08
Tas viss no bezkupigas dzives
Dura • 2017. gada 17. maijā, 16:55
Šī konkrētā konflikta iemeslus gan nezinu, bet tomēr... ne ja vienmēr tas piekautais nabadziņš arī ir patiesais cietušais un tas otrs mežonis! Tāpat vien aiz neko darīt parasti tomēr tik ļoti nepiekauj (kaut ir arī tādi gadījumi, protams). Iespējams, šis te piekautais ilgstoši kaut kā terorizēja, pazemoja, apsaukāja vai kā citādi ņirgājās par to, kurš tad galu galā neizturēja un piekāva savu pāridarītāju. Sabiedrības acīs vienmēr spriedums gatavs uzreiz - piekautais nabadziņš un mežonis sitējs. Bet, vai manis aprakstītajā situācijā patiesībā viss nav pa visam otrādi? Kāpēc pie mums tiek sodīta tikai fiziska vardarbība, bet tā emocionālā, kas līdz tai noveda, ir attaisnojuma. FIZISKAS SĀPES PRET EMOCIONĀLĀM NAV PILNĪGI NEKAS
Vārds • 2017. gada 17. maijā, 13:15
Cerams puikam viss būs ok. Šausmas. Tajā vecumā bērni ir nežēlīgi lopi, diemžēl.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet