Atgriezties pie raksta

Ogrē piekautā zēna veselības stāvoklis ir stabils

15.maijā kādā skolas Ogrē teritorijā piekautā 12 gadus vecā zēna veselības stāvoklis šobrīd ir stabils, portālam "OgreNet.lv" atklāj Ogres iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšniece Inga Meikšāne.

Atgādinām, ka pirmdien ap pulksten 17 Ogres rajona slimnīcā ar galvaskausa traumu tika nogādāts 12 gadus vecs zēns, kurš pēc ārstu padziļinātas apskates vēlāk ar operatīvo transportlīdzekli aizvests uz Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu Rīgā. 


Puisis veselības stāvokļa noteikšanas brīdī bija pie samaņas un mediķiem norādīja, ka traumas gūtas kautiņā kādas skolas Ogrē teritorijā. 


Policija apstiprina, ka ir noticis konflikts starp diviem zēniem-vienaudžiem, vēlāk situācijai eskalējoties fiziskā izrēķināšanā. Pašreiz par cietušo uzskatāmais slimnīcā nogādātais zēns saņēma spēcīgus sitienus galvas apvidū. Saskaņā ar Ogres rajona slimnīcas vadītāja daktera Daiņa Širova sacīto zēna galva ar kāju spiesta pret zemi. To uzskatāmi apliecināja uz sejas palikušie apavu zoļu nospiedumi.


No vēl lielākām traumām un, iespējams, pat letāla iznākuma zēnu paglāba apkārt esošie jaunieši, kuriem izdevies izšķirt abus kaušļus.


Tagad ir jānoskaidro visi lietas apstākļi, atzīst I.Meikšāne, proti, kāds ir bijis incidenta iemesls, vai tas zēnu starpā ir pirmais konflikts, kāds ir abu zēnu "sociālais fons", vai ir problēmas ģimenē, vai zēni ir iepriekš nokļuvuši policijas redzeslokā utt. 


Izmeklēšanu veiks Ogres iecirkņa Nepilngadīgo lietu inspekcija. Iespējams, tiks iesaistīti arī sociālā dienesta un bāriņtiesas speciālisti un skolas psihologs.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/38708

2017. gada 17. maijā, 11:06, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

žurcis • 2017. gada 1. jūnijā, 01:13
kāds sakars ar policiju??? puikas sakāvās...un??? 20 gadus atpakaļ par to neviena instance neinteresējās! kā mēs izaugām? te bērnam PALŪGSI kaut ko izdarīt vai palīdzēt -bet tas taču nav bērna pienākums...bērnu pienākums ir taisīt problēmas vecākiem un vecākiem pēc tam jāskraida un jātaisnojas par mūsu bezkaunīgajiem bērniem!!!
pillā gan • 2017. gada 19. maijā, 09:01
Kāda tā skolas direktore ir? Vai ir riktīga? Kādas ir lesbiešu pazīmes?
to mugursoma-delfi • 2017. gada 19. maijā, 00:00
Kautiņš starp 12 un 13 gadus veciem skolēniem izcēlies 15. maijā pēc stundām skolas teritorijā. Tā gaitā vecākais skolēns smagi piekāva jaunāko. Šai vecumā gada starpībai ir liela nozīme.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet