Atgriezties pie raksta

« Ogrē piekautā zēna veselības stāvoklis ir stabils

17. maijā, 11:06, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

žurcis • 1. jūnijā, 01:13
kāds sakars ar policiju??? puikas sakāvās...un??? 20 gadus atpakaļ par to neviena instance neinteresējās! kā mēs izaugām? te bērnam PALŪGSI kaut ko izdarīt vai palīdzēt -bet tas taču nav bērna pienākums...bērnu pienākums ir taisīt problēmas vecākiem un vecākiem pēc tam jāskraida un jātaisnojas par mūsu bezkaunīgajiem bērniem!!!
pillā gan • 19. maijā, 09:01
Kāda tā skolas direktore ir? Vai ir riktīga? Kādas ir lesbiešu pazīmes?
to mugursoma-delfi • 19. maijā, 00:00
Kautiņš starp 12 un 13 gadus veciem skolēniem izcēlies 15. maijā pēc stundām skolas teritorijā. Tā gaitā vecākais skolēns smagi piekāva jaunāko. Šai vecumā gada starpībai ir liela nozīme.
Paldies vecākiem • 18. maijā, 16:46
Ogresgala skola nav Ogrē. Raksts nav precīzs.
vecāki • 18. maijā, 14:25
Tā ir Ogresgala pamatskola.
Mamma • 18. maijā, 11:20
Ar šo bērnu (uzbrucēju) problēmas ir jau ilgāku laiku. Ne pedagogi, ne klases bērnu vecāki ar šo teroristu galā netiek, jo mums, taču, ir bērnu tiesības un to aizsardzība! Šis puika ir neadekvāti agresīvs un rupjšs. Ceru, ka pēc šī gadījuma viņu ievietos kādā slēgtā mācību iestādē.
jājājā • 17. maijā, 21:56
Tāds jau ir iznākums ja materiālajā pasaulē(steiga ,nevaļa,nemitīga domāšana par naudas nopelnīšanas iespējām)aizmirst vispār pieņemtās normas.(Cieņa pret vecākiem cilvēkiem,garīgums,cieņa vienam pret otru)Tagad dominē mobilā pasaule un tad jau vienam ar otru nav pat jāsarunājas var tak pačatot. Un kur paliek spēles, kas tikai tur sasprindzinājumā nervu sistēmu? Piekrītu , lielākais darbs bērna audzināšanā ir tomēr uz vecāku pleciem. Skolotājiem ir cits uzdevums - mācīt. Policists nevar viens pārskatīt visas iekštelpas un reizē redzēt kas notiek aiz skolas stūra. tA ka nav ko novelt savus uzdevumus uz citiem pleciem un aizbildināties ar nevaļu.
Mugursoma • 17. maijā, 21:40
...konflikts starp diviem zēniem-vienaudžiem... taatad 12 gadi abiem
atraduši ko slēpt • 17. maijā, 21:25
Protams,ka sen vajadzēja minēt,kuras skolas teritorijā tādas šausmas notiek,jo šobrīd ir tik aktuāli izvēlēties ,kurā skolā laist savu mazo bērnu! Tas,ka vecākiem nav laika bērnus audzināt,tas jau sen ir saprast, ne jau skolotājiem ir jāaudzina,ko vecāki nevar iemācīt, uzskatu,ka katrs dara savu darbu!
vecaki • 17. maijā, 20:32
Atkal visur vecaki. mes esam un busim vecaki .
to Boijcov • 17. maijā, 19:05
Maz gadījumu, ka lielāki (spēcīgāki) bērni apbižo mazākus? Neētiski nezinot spriedelēt par pagalēm...
to Krišjānis • 17. maijā, 19:04
Kā zini, ka sitējam 12 gadi? Rakstā nav minēts.
Boijcov • 17. maijā, 18:46
Veselību jaunietim !!! Šādas vai līdzīgas situācijas var arī veidoties arī turpmāk, tas ir diemžēl neizbēgami. Pieļauju domu pagale nedeg viena, bet bērnu cietsirdība un augstprātība un attieksme vienam pret otru nu jau sāk pāraugt vardarbībā. Diemžēl skola kur bērni pavada 80 % no sava laika nespēj identificēt un jau arī saknē novērst šāda veida problēmas. Protams arī vecākiem ir jākontrolē telefoni sms whats up un tt,. kur bērns iet ar ko iet un kas ir viņa draugi. Lai nu kā, veselību jaunietim un cerams vainīgie tiks atrasti un sodīti !
Krišjānis • 17. maijā, 17:55
Kāda CIETSIRDĪBA jau 12 gadu vecumā! Vecāki palaiž uz skolu un nezina vai dzīvs(!) atgriezīsies mājās ... Cietušais zēns (12 gadi!) saņēmis SPĒCĪGUS sitienus no vienaudža(arī 12 gadi!) galvas apvidū. Saskaņā ar Ogres rajona slimnīcas vadītāja dr.D.Širova sacīto, zēna galva ar kāju(!!!) spiesta pret zemi. To uzskatāmi apliecināja uz sejas(!!!) palikušie apavu zoļu(!!!) nospiedumi. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta preses sekretāre Ilze Bukša: - Cietušajam zēnam ir NOPIETNI galvas savainojumi - galvaskausa pamatnes lūzums un asinsizplūdums ...smadzenēs. Mediķu ierašanās brīdī cietušais bija vēl pie samaņas... bet no Ogres nogādāts Rīgas Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā ...
Precīzāk, lūdzu • 17. maijā, 17:03
Kurā skolā? Ogrē ir vismaz 3 skolas.
Bēdīgi • 17. maijā, 16:41
Ļoti bēdīgi, ceru, ka puisis izveseļosies un viss būs kārtībā. Bet, jā - Ogres pašvaldības policijai jau nav laika, lai nodrošinātu kārtību un drošību pilsētā - ir taču jābraukā apkārt un jālīmē 40 euro soda kvītis automašīnu vējstiklos!
Eh • 17. maijā, 12:58
Ogres izdzimtenu otpriski izklaidejas.
oioioioio... • 17. maijā, 11:20
Kārtējā VARDARBĪBA Ogrē .Ogre izceļas ar visu ,visas jomās ,vai sklolā Policisti nedežūrē ,kā tas notiek Rīgā un citviet Latvijā ?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet