Atgriezties pie raksta

« Turpina izmeklēt Ogresgala pamatskolā notikušo kautiņu Video

2017. gada 19. maijā, 20:23, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

• 2017. gada 22. maijā, 21:28
Patiess prieks, ka mūsu skolas direktorei ir atbalsts par smago darbu, kas jāiegulda strādājot ar bērniem, bet, protams, ir problēmas un tās jārisina, ko nevar teikt par pamatskolas daudziem pedagogiem, atbalsta personālu un galveno vadību, tās kundzītes nodarbojas ar psiholoģisko vardarbību, dara visu lai bērnu kas neatbilst viņu standartam dabūtu ārā no skolas un tad tam jādodas uz Ogresgala skolu, kalna skolā jau neņem, jo tur sagatavota augsne, lai neņemtu un tā nu direktorei jācīnās ar no Ogres skolām izstumtajiem bērniem. Lai izturība viņai!
Mamma • 2017. gada 22. maijā, 19:14
Pārrunājot šo gadījumu, no vairākiem paziņām dzirdēju pārsteigumu, ka tas noticis Ogresgala skolā. Par abām Ogres skolām gan viskautkas dzirdēts un tik ļoti nebrīnītos. Ja nezinājāt, Ogres skolas ātri vien atkratās no neērtiem skolēniem, jo tāpat ir pārbāztas. Un abās- gan ģimnāzijā, gan vidusskolā, iesaka Ogresgalu. Ogresgala skola tiešām ir zināma, kā vieta, kur novērtē katru skolēnu un cenšas viņam palīdzēt, nevis izslēgt. Visu cieņu sirsnīgajiem Ogresgala pedagogiem, kas uzņemas darbu ar dažādiem, arī sarežģītiem skolēniem! Ne velti autobuss uz Ogresgala skolu pilns ar Ogres bērniem!
Maita2 • 2017. gada 22. maijā, 15:01
Šīs skolas direktore ir vislabākā pasaulē.....un ir vienkārši brīnišķīga ķīmijas skolotāja!
OGRENETAM • 2017. gada 22. maijā, 08:10
Lūdzu vismaz protieties izdzēst personīgi aizskarošus komentārus! Jūs taču parakstījāt vienošanos par kaut kādas ētikas ievērošanu! Jeb vai tas attiecas tikai uz vicemēra svēto ģimeni?
ogresgaliete • 2017. gada 22. maijā, 00:47
skolas direktore ar visu sirdi dara savu darbu un ir pat pārāk laba tā vietā lai pateiktu ko stingrāku vecākiem,kas ir pārguruši darbā,personīgā dzīvē un nevelta pietiekoši laiku un uzmanību saviem bērniem.Skola skolo,bet vecaki liek pamatakmeņus savos bērnos...aizdomajieties.Izturību un atbalstu skolas pedagogiem!
Maita2<<vēlētos palīdzēt!!! • 2017. gada 21. maijā, 21:38
pilnībā piekrītu šim komentāram....
!!<mane • 2017. gada 21. maijā, 20:03
nē, nav
mane • 2017. gada 21. maijā, 18:57
Vai tā direktore ir riktīga? Kādas pazīmes ir lezbietēm?
īstenībā, • 2017. gada 21. maijā, 15:54
Kā bija tā arī turpināsies,kas spēj atpirkties ,būs labi,kurš nē ,tam cita ceļa norādes.
jautājums • 2017. gada 21. maijā, 14:08
Skolā bija zināms, ka šis puisis ir agresīvs (cik noprotu pēc rakstiem internetā). Un...??!!! Mūsu valstī ir obligāta 9.klašu izglītība, izslēgt no skolas nedrīkst. Diez vai skolā ir tādi resursi, lai nepārtraukti novērotu visas skolas telpas uz teritoriju. Ir jāsoda vainīgie - sitējs un viņa vecāki, nevis skolas direktore.
Visums, • 2017. gada 21. maijā, 10:05
Te Širovu nav ko vainot,viņš bērnu aizsūtīja uz bērnu klīniku ,kur veica visu nepieciešamo ,lai pārliecinātos par bērna veselības stāvokli,un labi vien ir ka neatklājās kas smagāks,bet psiholoģiskas pēdas notikušais būs atstājis. Bet par uzbrucēju skolai tas bija zināms ,ka ir agresīvas izpausmes. Jautājums,kas padara bērnus agresīvus,nedomāju ka skola ir svētnīca un darbinieki Dieva pietuvinātās personas.Tas ir laikmeta un cilvēces posms kādā nelielā visuma laika posmā.
vilis • 2017. gada 21. maijā, 07:55
Vai kāds var pateikt, kādu amatu ieņem direktores meita skolā? Cik zināms, viņa ir beigusi tikai fitnesa kursus, bet skolā izturas kā baigā šefiene.
vita • 2017. gada 21. maijā, 07:49
Žēl tikai , ka šī " foršā un pieredzes bagātā " būtne nespēj pavērt savu mutīti un izskaidrot sabiedrībai notikušo. Muļķīgi taču apgalvot, ka nekas nav noticis un viss ir preses izdomājums. Dīvaini, ka tik neadekvāts cilvēks vada izglītības iestādi.
vēlētos palīdzēt!!! • 2017. gada 20. maijā, 20:29
Zoļu nospiedums bija, bet Širova diagnoze nav apstiprināta! Bērns jau 3dien bija mājas. Ja diagnoze būtu patiesa- bērns mājās netiktu laists no Rīgas.
>>vēlētos palīdzēt!!! • 2017. gada 20. maijā, 20:13
zoļu nospēdumi cietušā sejā 0,5h-1h laikā ir slimnīcas/ NMP & Širova izdomājums??? Ogresgala sk. notikums = Jaunjelgavas/ Vecumnieku new- motokrocista izgājiens 2
Maita2<bijušais • 2017. gada 20. maijā, 19:07
Man arī ir ļoti žēl skolas vadības.....
vēlētos palīdzēt!!! • 2017. gada 20. maijā, 18:44
Lielākā izturība ir nepieciešama foršajai un pieredzes bagatajai skolas direktorei, kas neatlaidīgi dara visu, lai ikviens skolā justos labi! Direktorei ir jāatbild par visu- arī par skolēnu dazādu problēmu sekām- agresiju, garīgu ielaistu slimību neārstēšanu, ģimeņu apstākļu utt... Visu cieņu šai direktorei! Nevaru nevienu sliktu vārdu nevaru pateikt par Skaidrīti. Zinu viņu gan no sava skolas laika, gan pieaugot (jau vairākus padsmitus gadu), nezinu nevienu tik spējīgu, savus darbiniekus atbalstošu, idejām bagātu un interesantu vadītāju. Ja vien es zinātu, kā viņai palīdzēt šajā netaisnīgajā situācijā.... (sākot ar nepatieso informāciju no Ogres slimnīcas puses)
Bijušais • 2017. gada 20. maijā, 09:26
Žēl skolas vadības un darbinieku, kam šo mērkaķu izdarību dēļ nākas ciest. Godīgi sakot, kopš dažādas formas, veida, tipa neandertālieši no vietējās galvas pilsētas tika masveidā pārsūtīti mācībām Ogresgala pamatskolā, incidentu skaits ir smagi pieaudzis. Neiet runa par godīgiem bērniem, kas izmanto iespēju apgūt obligāto izglītību iestādē, kur pret tevi izturas kā pret cilvēku, nevis kā kārtējo pilienu jūrā, bet par tiem, kurus lielās skolas var atļauties nepieņemt, jo tām skolēnu skaits ir pietiekams. Tiešām žēl darbinieku, novēlu izturēt šo pa visam noteikti lieko un nevajadzīgu uzmanību no medijiem un kontroles darbiniekiem.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet