Atgriezties pie raksta

Pašvaldības policija palīdz klaiņojošam bērnam

3.augustā ap plkst.15 Ogres novada pašvaldības policijas darbiniece kolēģiem ziņoja par Ogres pilsētā klaiņojošu un izmisušu bērnu aptuveni sešu gadu vecumā.

Policiste apjukušo bērnu pamanīja Ogres Mākslas skolas apkaimē. Pieejot klāt un jautājot, vai kas noticis, bērns skaidroja, ka dodas pie sava tēva. Saņemtās atbildes gan liecināja, ka zēnam varētu būt kādi attīstības traucējumi, jo drīz vien atklājās, ka bērna tētis dzīvo Lauberē. Vēl bērns sacīja, ka tēvs strādā būvniecībā, tāpēc pašvaldības policijas patruļa kopā ar bērnu apsekoja pilsētā esošos būvobjektus. Šie meklējumi izvērtās nesekmīgi.


Brauciena laikā izdevās uzzināt, ka bērns ir pirmsskolas izglītības iestādes Ogrē audzēknis. Šoreiz meklējumi vainagojās ar panākumu, proti, vienā no pilsētas bērnudārziem izdevās sastapt zēna grupiņas audzinātāju. 


Pēc personas datu noskaidrošanas policija sazvanīja māti, kura jau tobrīd mēģināja atrast savu pazudušo atvasi. Drīz vien ģimene atkal satikās. 


Pašvaldības policisti veica preventīvas pārrunas, kā arī noskaidroja, ka zēns no savas mātes aizgājis pastaigas laikā, kamēr viņa aprūpējusi savu otro – nesen dzimušo bērnu.


"Aicinu arī citus cilvēkus līdzīgos gadījumos nebūt vienaldzīgiem un nepaiet garām – apstāties un uzjautāt, vai bērns nav nomaldījies," saka Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/39375

2017. gada 8. augustā, 08:58, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet