Atgriezties pie raksta

Ogres apkaimē aiztur malkas zagli ar stāžu Foto

Valsts policijas Ogres iecirkņa darbinieki pagājušajā nedēļā aizturēja kādu vīrieti, kurš regulāri zaga malku no valstij piederošiem mežiem un veica to tālāku pārdošanu.

Plānotās aizturēšanas brīdī vīrietis pārvietojās ar speciāli pielāgotu "Ņivu", kas bija pārbāzta ar priežu baļķiem. Automašīna tagad atrodas Ogres iecirkņa teritorijā, bet pret vīrieti ir uzsākts kriminālprocess. 


Aizturētais jau iepriekš nokļuva policijas redzeslokā par identiskiem pārkāpumiem. Tiesa gan, likumsargu aizrādījumi vīrieti nav atturējuši turpināt nelikumīgo rūpalu.


Viņš katru dienu devās uz mežu kā uz darbu un katru reizi pa vairākiem lāgiem veda ārā baļķu krāvumus, tā norāda Ogres iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšniece Inga Meikšāne. To netieši arī pierāda aizturētā dzīvesvietā atrodamās skaldītās malkas apjomīgās grēdas. Policija gan pagaidām nevar pierādīt, ka arī tās sarūpētas no zagtajiem baļķiem.


Jāuzsver, ka vīrietis veiktās darbības nedz saskaņoja ar akciju sabiedrību "Latvijas Valsts meži", nedz arī nokārtoja meža ciršanas atļauju. 


Policija vēl piebilst, ka iedzīvotājiem, iegādājoties lētāku malku, der apzināties, ka tā, visticamāk, ir nelegāli iegūta. Un šādos gadījumos var rasties situācija, kad pie jums var ierasties policija un izņemt šo malku kā no labticīgā ieguvēja, turklāt neatgūstot atpakaļ veikto samaksu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/39396

2017. gada 10. augustā, 09:23, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

<Dūdiņa • 2017. gada 14. augustā, 13:11
Jā,Ķegumā ir meža zagļi,kas pa naktīm šeftē,bet viņam ir policijā čomi,kas to rūpalu piesedz.
Secinājums • 2017. gada 11. augustā, 08:08
Izturīgas, gan, tās Ņivas!
ej prom • 2017. gada 11. augustā, 01:52
Lunis beidz vienreiz rakstīt,tu taču vari nerakstīt,bija tik labi bez tevis.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet