Atgriezties pie raksta

Ogrē vairākām automašīnām sadurtas riepas Foto

Naktī uz piektdienu Ogrē, Grīvas prospekta un Skolas ielas apkaimē, vairākām ielu malās novietotām automašīnām šobrīd vēl nenoskaidrotos apstākļos sadurtas riepas. Daudzi transportlīdzekļu vadītāji vērsušies policijā.

Notikušo portālam "OgreNet.lv" apstiprināja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa Kriminālpolicijas priekšniece Inga Meikšāne. Viņa norādīja, ka huligāniskā rīcība izdarīta, iespējams, ap pulksten 03. Tomēr lietas apstākļu noskaidrošanai tiek meklēti aculiecinieki.


Ja jums vai kādam no jums pazīstamiem cilvēkiem ir informācija par šo veikto ļaunprātīgo rīcību, lūgums zvanīt policijai: 65002403 (darba laikā) vai 65002400 (visu diennakti). Informācijas sniedzējiem anonimitāte garantēta.


I.Meikšāne vēl piebilst, ka daži automašīnu īpašnieki šodien jau vērsušies policijā ar iesniegumiem par notikušo. Tiesa gan, skāde esot nodarīta krietni lielākam skaitam (figurē aptuveni 40 automašīnas). 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/39629

2017. gada 8. septembrī, 17:05, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

eta ocen prosta vijasnjikj • 2017. gada 11. septembrī, 21:29
tam slucaina radiskom nebil bashka mazgovich mestnie evo zavut chuvak s kljovoi mashinoi inagda nosit saboi butilki plastmasovie i steklannie tam pa perimetru esli pasmotret radiuse 5 kilometra tam ego muzei s butiloochkami stajat vozle stanciji na astanovke avtobusa, patom nedaleko at tunelja naprotiv apteki i escho gde ta tam pa kustam na skameikah sigjat evo cheburashki visilajut dimnie signali i sabiraet butilkah vodu patom smeshajut s peskom i izabrazhaet chto kljova tusuetsaatm berut shnuri privjazivajut bakjinki sebe k rukam, i govorat mima prohozhim, kak dabratsa da tualjeta gde mozha pasmatret na unjutaz osobenna kljova smatrekj kagda chuvak iz mgaziina ilji nachnova kluba na uljice lapu vihogjit ves takoi ustavshij at ocheregji za butlkami, k stakji tam sluchaina vozlje astanovki escho pkjichki srjot na kurjashih pra buhajusheh vabshe nje vapros jasna chto nada i absirakj.
***** • 2017. gada 11. septembrī, 13:11
SKOLAS UN GRĪVAS PROSP CILVĒKIEM NAV KUR ATSTAT SAVU MAŠĪNU DROŠĪBĀ JO APSARG STĀVVIETAS NAV A BRAUKT UZ DARBU VAJAG KA TAGAD SĀKA NAV MAŠĪNAS NAV DARBA JO OGRĒ TAK NAV KUR STRĀDĀT JO OGRES PAŠVALDĪBA NERUPĒJAS PAR TO KĀ CILVĒKIEM OGRĒ BŪTU KUR STRĀDĀT VISS IR IZNICĪNĀTS VISAS RAŽOŠANAS VISI UZŅĒMEJI KAS MEĢINA KAUT KO DARĪT NEIZJŪT PAŠVALDĪBAS ATBALSTU UN IET PROM NEVIENS KARTĪGS VEIKALS NENĀK UZ OGRI JO BEZCERĪGI TAPĒC VISI BRAUC UZ RĪGU A PAŠVALDĪBAI FORŠI NODOKĻI TAK VIENALGA ATNĀKS PIE VIŅIEM A PRIEKŠ KAM TAD KAUT KO DARĪT LAI VIŅI BRAUC AR SAVAM MAŠĪNAM MĒKLE KUR STRĀDĀT A PAŠVALDĪBAS POLICIJA NEKAD NEIEBRAUC MŪSU RAJONĀ PAGALMOS JO PA TADIEM CEĻIEM PAT AR TANKU NEVAR IZBRAUKT LAI TIE LOHI IEDZĪVOTĀJI BRAUKA A MES NĒBOJASĪM SAVAS MAŠĪNAS
Nika • 2017. gada 11. septembrī, 12:39
Šajā rajonā ir vairākas pie mājām izvietotas stāvvietas, kur norādīts, kuru māju iedzīvotāji tur var likt auto. Ir pat iedzīvotāju pašu izcīnīti un finansēti izbūvētie laukumiņi. Jā, tā teorētiski iela, bet kā var pārmest iedzīvotājiem slinkumu vai ko tml., likt auto vietā pie mājas, kur to ir atļauts darīt, ir normāli! visā pasaulē arī tā dara. Mums taču nav slēgtas, apsargājamas daudzstāvu stāvvietas vai katram privātā garāža! Vai pārmest, ka iedzīvotājs guļ, kamēr viņa auto riepu pārdur - a kam nakts paredzēta? Lai pa ielām patrulētu?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet