Atgriezties pie raksta

« Ogrē vairākām automašīnām sadurtas riepas Foto

2017. gada 8. septembrī, 17:05, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

eta ocen prosta vijasnjikj • 2017. gada 11. septembrī, 21:29
tam slucaina radiskom nebil bashka mazgovich mestnie evo zavut chuvak s kljovoi mashinoi inagda nosit saboi butilki plastmasovie i steklannie tam pa perimetru esli pasmotret radiuse 5 kilometra tam ego muzei s butiloochkami stajat vozle stanciji na astanovke avtobusa, patom nedaleko at tunelja naprotiv apteki i escho gde ta tam pa kustam na skameikah sigjat evo cheburashki visilajut dimnie signali i sabiraet butilkah vodu patom smeshajut s peskom i izabrazhaet chto kljova tusuetsaatm berut shnuri privjazivajut bakjinki sebe k rukam, i govorat mima prohozhim, kak dabratsa da tualjeta gde mozha pasmatret na unjutaz osobenna kljova smatrekj kagda chuvak iz mgaziina ilji nachnova kluba na uljice lapu vihogjit ves takoi ustavshij at ocheregji za butlkami, k stakji tam sluchaina vozlje astanovki escho pkjichki srjot na kurjashih pra buhajusheh vabshe nje vapros jasna chto nada i absirakj.
***** • 2017. gada 11. septembrī, 13:11
SKOLAS UN GRĪVAS PROSP CILVĒKIEM NAV KUR ATSTAT SAVU MAŠĪNU DROŠĪBĀ JO APSARG STĀVVIETAS NAV A BRAUKT UZ DARBU VAJAG KA TAGAD SĀKA NAV MAŠĪNAS NAV DARBA JO OGRĒ TAK NAV KUR STRĀDĀT JO OGRES PAŠVALDĪBA NERUPĒJAS PAR TO KĀ CILVĒKIEM OGRĒ BŪTU KUR STRĀDĀT VISS IR IZNICĪNĀTS VISAS RAŽOŠANAS VISI UZŅĒMEJI KAS MEĢINA KAUT KO DARĪT NEIZJŪT PAŠVALDĪBAS ATBALSTU UN IET PROM NEVIENS KARTĪGS VEIKALS NENĀK UZ OGRI JO BEZCERĪGI TAPĒC VISI BRAUC UZ RĪGU A PAŠVALDĪBAI FORŠI NODOKĻI TAK VIENALGA ATNĀKS PIE VIŅIEM A PRIEKŠ KAM TAD KAUT KO DARĪT LAI VIŅI BRAUC AR SAVAM MAŠĪNAM MĒKLE KUR STRĀDĀT A PAŠVALDĪBAS POLICIJA NEKAD NEIEBRAUC MŪSU RAJONĀ PAGALMOS JO PA TADIEM CEĻIEM PAT AR TANKU NEVAR IZBRAUKT LAI TIE LOHI IEDZĪVOTĀJI BRAUKA A MES NĒBOJASĪM SAVAS MAŠĪNAS
Nika • 2017. gada 11. septembrī, 12:39
Šajā rajonā ir vairākas pie mājām izvietotas stāvvietas, kur norādīts, kuru māju iedzīvotāji tur var likt auto. Ir pat iedzīvotāju pašu izcīnīti un finansēti izbūvētie laukumiņi. Jā, tā teorētiski iela, bet kā var pārmest iedzīvotājiem slinkumu vai ko tml., likt auto vietā pie mājas, kur to ir atļauts darīt, ir normāli! visā pasaulē arī tā dara. Mums taču nav slēgtas, apsargājamas daudzstāvu stāvvietas vai katram privātā garāža! Vai pārmest, ka iedzīvotājs guļ, kamēr viņa auto riepu pārdur - a kam nakts paredzēta? Lai pa ielām patrulētu?
SOSS • 2017. gada 11. septembrī, 11:22
Policijai nav laika ,meičas uz mežu jāved"sēņot".
Toyota • 2017. gada 11. septembrī, 10:36
Esmu viens no cietušajiem auto īpašniekiem un teikšu tā, skumji, ka man un citiem tā ir sanācis, bet situācijā varu vainot tikai sevi, ka nevaru pakustināt savu vēderu un mašīnu aizdzīt uz stāvlaukumu, kur drošība tomēr ir mazliet lielāka. Otrs- apgaismojums mūsu rajonā uz ielām un pagalmos ir zem katras kritikas. Treškārt - līdzcilvēku vienaldzība, kad auro signalizācija un visiem ir vienalga. Ceturtkārt - tiem kropļiem, kas gribēja kādam kaut ko pierādīt vai atriebties un ceru , ka viņus noķers, ja nebūs pierādījumu, tad atrodiet mani - Toyota Corolla īpašnieku un iedodiet man viņus. Par policiju, neko nevaru sliktu teikt, jo redzēju, ka notikuma vietās nestrādāja tikai viens vai divi inspektori, bet ļoti daudzi darbinieki, lai cilvēkiem maksimāli ātri spētu ļaut doties savās darba gaitās un neliktu sevi gaidīt. Lai arī cik skumjš šis notikums nebūtu, mani pārsteidza mūsu cietušo humora izjūta un viss, kas ap to notika.
ddd • 2017. gada 10. septembrī, 15:10
Tagad visi citi vainīgi. Nemētājiet savas mašīnas, kur pagadās.
Zintis • 2017. gada 10. septembrī, 13:40
Segliņš bija manīts gar tām mājām ! Grib laikam lai visi liek pie viņa stāvietā.
edgars • 2017. gada 10. septembrī, 12:31
Jā un kas no polcijas vadības atbildēs par notikušo? naglis tik atkal raksta sev prēmijas un pateicības policijas dienai, viņš neko nevar izdarīt, mums trūkst cilvēku, nav kas strādā :)
iedzivotajs • 2017. gada 10. septembrī, 09:31
Ogres policija ir SLINKI nemil ,ka vinus trauce .
zuze • 2017. gada 10. septembrī, 09:27
Medeo tūliņ būs riepu akcija, lūk arī pasūtītājs
zuze • 2017. gada 10. septembrī, 09:27
Medeo tūliņ būs riepu akcija, lūk arī pasūtītājs
Maita • 2017. gada 9. septembrī, 21:40
Signalizācija mašīnai var gaudot visu nakti,neviens īpašnieks nevīžo izbāzt degunu,lai apskatītos.Tagad vaimanā.
govorat • 2017. gada 9. septembrī, 18:21
sto v gorode tam pajavilas kakaj ta novoja figura, katoraja ukazivaet sto delat, asobie priznaki kruglaja s uglami
! • 2017. gada 9. septembrī, 15:21
vairs nelikšu stāvvietā, lai bankrotē un tad neviens vairs nedurs
:( • 2017. gada 9. septembrī, 15:10
Visdrīzāk autostāvvietas īpašnieki pasūtīja...
smirdigiem jokeriem • 2017. gada 9. septembrī, 15:06
kroplīši!!! kāpēc skādējat citu cilvēku mašīnas, tāpēc, ka esat mīkstie p...ņ vismaz tagad būs pamatots iemesls jūs dauzīt!
redbullets • 2017. gada 9. septembrī, 13:22
Ogres policija rulle, brauka piedzerusies un sadomajusies ka ir pasaules varoni!
Roltons • 2017. gada 9. septembrī, 12:59
Policija ir maksas uzņēmums. Pa velti neviens neko nedarīs.
Dūdiņa • 2017. gada 9. septembrī, 12:47
Skumji.Kādam debīliķim nav ko darīt.Un ja dūris tikai tās kas uz ielas stāv nevis paķēris kādu no pagalma,kuras stāv pie logiem,tad riktīgs mīkstais vien ir.Mīzals.
iedzīvotājam • 2017. gada 9. septembrī, 11:28
Neesi naivs, nav iespējams kameras izvietot ik pa pāri metriem blīvā tīklā. Kādam jābūt finansējumam, jo ar pašu kameru iegādi nekas nebeidzas, nepieciešama to tehniskā apkope, serveris, kurā šādu inf-as apjomu uzglabāt, cilvēki, kas ierakstus 24/7/365 caurskata un analizē utt. Tavi nodoklīši (ja tos vispār maksā) šādu ekstru nepavilks ;)
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 2 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet