Atgriezties pie raksta

Sievietei, ejot pa ielu, iekož suns

Pacienti Uzņemšanas nodaļā vēršas gan ar tikko notikušām, gan ar iepriekšējā dienā gūtām traumām – tā informē SIA "Ogres rajona slimnīca" galvenā medicīnas māsa Sandra Žaunerčika.

8.septembrī pulksten 20.07 2001.gadā dzimis jaunietis vēsta par labās plaukstas piektā pirksta traumu, kas gūta iepriekšējā dienā, spēlējot basketbolu. 


9.septembrī pulksten 11.40 Uzņemšanas nodaļas durvis ver 1951.gadā dzimusi sieviete, kura iepriekšējā dienā pakritusi uz dzelzceļa sliedēm un sasitusi abus ceļus, bet 10.septembrī palīdzība nepieciešama 1999.gadā dzimušam vīrietim ar kreisā pleca traumu, kas gūta iepriekšējā dienā, kad kritis, braucot ar velosipēdu.  


Spēlējot rokasbumbu, 1994.gadā dzimis pacients guvis labās plaukstas piektā pirksta traumu. Arī šis negadījums noticis iepriekšējā dienā. 


Pagājušās nedēļas nogalē pēdu traumas gūtas, uzkāpjot uz naglas. Šādi traumas guvis 1982.gadā dzimis vīrietis – durta brūce labajā pēdā – un 2005.gadā dzimis bērns – durta brūce kreisajā pēdā. 


Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests uz Uzņemšanas nodaļu atvedis 1981.gadā dzimušu vīrieti alkohola reibumā, kurš kāpņu telpā kritis un sasitis galvu – ir brūce pierē un galvas sasitums, 1956.gadā dzimušu pacientu alkohola reibumā ar grieztu brūci labajā apakšdelmā, kurš roku pārgriezis ar dzelzi, 1975.gadā dzimušu vīrieti alkohola reibumā ar galvas sasitumu, galvas smadzeņu satricinājumu un sistu brūci pierē, kurš esot piekauts, kā arī 1991.gadā dzimušu pacientu ar labā ceļa locītavas saišu sastiepumu, kurš traumu guvis, kad izkāpis no vilciena un pamežģījis kāju.


Kreisās kājas liela kaula lūzums diagnosticēts 1972.gadā dzimušai sievietei – esot nokritusi. 1990.gadā dzimusi sieviete pēc palīdzības vēršas ar labās kājas potītes mežģījumu. Trauma notikusi, uz ielas neveiksmīgi pagriežot kāju.


Svētdien pulksten 1.40 pie medicīnas darbiniekiem ierodas 1980.gadā dzimusi paciente, kura, ejot ar augstpapēžu kurpēm, pamežģījusi kāju. Diagnosticē labās potītes lūzumu. Tajā pat dienā pulksten 12.15 Uzņemšanas nodaļā palīdzību meklē 1968.gadā dzimusi sieviete ar virspusēju suņa kostu brūci labajā apakšstilbā. Dzīvnieks iekodis, kad gājusi pa ielu.


Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcā stacionēti 52 pacienti, dienas stacionārā ārstējušies 2, observācijas gultu pakalpojumus izmantojuši 3. Uzņemšanas nodaļā sniegta palīdzība 13 pacientiem ar saslimšanām un 21 – ar traumām.


Pacienti Uzņemšanas nodaļā visbiežāk vērsušies ar sūdzībām par paaugstinātu asinsspiedienu (3 gadījumi). Bijušas arī sūdzības par sāpēm mugurā. Diagnosticēts starpribu nervu iekaisums, mugurkaula deformējošā spondiloze jostas – krustu daļā, akūts bronhīts, akūts pielonefrīts, akūts cistīts un citas kaites. Diviem pacientiem veselības problēmas sagādājis alkohola reibums. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/39639

2017. gada 11. septembrī, 13:37, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet