Atgriezties pie raksta

Krapē nozagtu auto atrod izjauktu

Šā gada martā pie kādām mājām Krapes pagastā nozagto automašīnu "Audi A4" nupat izdevies atrast kādā servisā jau izjauktā veidā, informē Valsts policija.

Automašīna tās nozagšanas brīdī nijusi noņemta no uzskaites un tobrīd novietota ilgstošai stāvēšanai. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.


Citā auto zādzības gadījumā viss noslēdzies daudz veiksmīgāk. Proti, 12.septembrī Ogrē, Rīgas ielā, nozagto 2001.gada izlaiduma automašīnu "VOLVO S60" drīz vien izdevies atrast. Tomēr arī šajā incidentā ir uzsākts kriminālprocess.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/39690

2017. gada 15. septembrī, 23:36, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

vienreiz bija • 2017. gada 18. septembrī, 09:31
tā, viens sonkuls bija ciemos pie vienas tantes, aizbrauca ar savu transportu līdz tuvākajai bodei, uzreiz viens cits onkuls klāt un naski pēta onkuļa braucamo, onkuls prasa onkulim, kas ta nu ko pētam, onkuls nosaka, vot mums ar bija tāds pats transports kautkur pazuda, vai tikai šitais nebūs tas mūsu transports. kautkas līdzīgs tā kā toreiz nevis vienreiz, vēl ir arī citreiz. dažreiz var būt arī dažkārt.
ainārs • 2017. gada 17. septembrī, 12:36
screen shoot?
Šlosers • 2017. gada 17. septembrī, 09:10
Vai attēlā esošais atslēgu komplekts tika izmantos auto izjaukšanā- lietiskai pierādījums. Ja nē, tad kāda joda pēc tas attēls tikai pievienots???

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet