Atgriezties pie raksta

Pēc avārijā gūtām traumām mirst slimnīcā Foto

23.septembrī Suntažu pagasta apkaimē, autovadītājam nenovaldot automašīnu un nobraucot no ceļa, viens no pasažieriem guva letālas traumas.

Vissmagāk cietušo mediķi nogādāja ārstniecības iestādē Rīgā, taču veselības stāvoklis izrādījās pārāk kritisks. Vīrietis nomira operācijas laikā, portālam "OgreNet.lv" apstiprināja Valsts policija.


Ceļu satiksmes negadījuma brīdī automašīna "Peugeot 206" nobrauca no ceļa, apgāzās un vēl arī ietriecās kokā. Automašīnā atradās trīs jaunieši – 1995., 1998. un 1999.gadā dzimuši. Vēl zināms, ka bojāgājušais vienīgais nebija piesprādzējies.


Šobrīd turpinās notikušā izmeklēšana, jo vēl nav zināmi avārijas visi apstākļi – kurš negadījuma brīdī atradās pie stūres, vai šoferim bija/ir autovadītāja apliecība (zināms, ka vismaz vienam no jauniešiem tādas nebija), kā arī – vai bija lietots alkohols, narkotikas vai citas apreibinošas vielas.


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/39841

2017. gada 5. oktobrī, 19:20, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Sanda • 2017. gada 9. oktobrī, 22:33
Taa cilvēki mīļie beidziet vienreiz dirst ko nezināt un ja nebijāt tur un tas smirdigais ogre net te vel dirs ka neko nezin kaut kāda dzeltena prese vnk fufeli pēdējo dzen vnk besi tādi cilvēci Edgaram bija un ir ģimene kurai ir gruti tam visam noticēt ka mātei un tēvam vairs nau dēla, masai un brālim nau brāļa, vecāmammam nau mazdēla mazajam krustdēliņam nau vairs forša mīla jauka krusttēva. Kaunējusies jus visi būtu par to ko rakstāt!
Kriksis • 2017. gada 8. oktobrī, 12:26
Ja priekšā sēdošais pasažieris būtu piesprādzējies vai viņš izdzīvotu????? Nezinaju ka jostas glābj sānu trieciena rezūltatā, kad jaumts ar statni cilveku samīca.....
piebilde • 2017. gada 6. oktobrī, 19:43
PS. neba par citu nelaimi ironizēju, bet par visu zinošajiem un redzošajiem.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet