Atgriezties pie raksta

Ogres novadā darba ņēmējs nozog priekšniekam automašīnu

10.oktobrī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirknī saņemta informācija par zagtu automašīnu, par ko ziņoja transportlīdzekļa īpašnieks.

Likumsargi no automašīnas īpašnieka noskaidroja, ka tās dienas rītā kāds vīrietis esot gājis pieteikties darbam. Potenciālais darbinieks uz pārrunām ieradies alkohola reibumā, tāpēc darba devējs palūdzis ierasties citreiz. Tā vietā, lai mierīgi dotos projām, vīrietis pamanījis netālu stāvošo automašīnu, iekļuvis tajā iekšā, iedarbinājis un aizbraucis prom. Nozagtā mašīna pieder darba devējam.


Izvērtējot saņemto informāciju, likumsargi transportlīdzekli izsludināja meklēšanā.


Tās pašas dienas vakarpusē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirkņa policisti uz autoceļa Ķekava-Skaistkalne ieraudzīja iedarbinātu stāvošu automobili. Tajā iekšā sēdēja vīrietis, kurš acīmredzami atradās alkohola reibumā.


Vīrietim veica alkohola koncentrācijas pārbaudi izelpā, kas uzrādīja, ka viņš ir 1.73 promiļu reibumā.


Pārbaudot automašīnas valsts reģistrācijas numuru, policisti noskaidroja, ka tā ir meklēšanā un nekavējoties par to paziņoja Ogres iecirkņa likumsargiem.


Policisti aizturēja 1978.gadā dzimušo vīrieti, kurš iepriekš vairākas reizes ir nonācis policijas redzeslokā par zādzībām un transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.


Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175.panta pirmās daļas – par svešas kustamas mantas zādzību. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.


Aizturētais vīrietis atrodas izolatorā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/39907

2017. gada 13. oktobrī, 07:33, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

??? • 2017. gada 14. oktobrī, 06:13
spriežot pēc foto, mužiks pretendējis uz darbu policijā!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet