Atgriezties pie raksta

Ogres slimnīcā sāk konsultēt neiroķirurgs

Novembrī Ogres slimnīcā pacientus sāk konsultēt Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) neiroķirurgs Dmitrijs Gavriļins – tā informē SIA "Ogres rajona slimnīca" valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs.

D.Gavriļins kopš 2013.gada strādā kā sertificēts neiroķirurgs RAKUS "Gaiļezers" Neiroķirurģijas un neiroloģijas klīnikā. Papildus izglītība: stažēšanās Lielbritānijā, Krievijā, Austrijā un 2016.gadā – Grieķijā.


Specializācija: centrālās nervu sistēmas traumas, starpskriemeļu disku trūces, perifēro neiropātiju ārstēšana, karpālā un kubitālā kanāla sindroms, hidrocefālija, Chiari malformācijas un centrālās nervu sistēmas onkoloģiskās saslimšanas.


Gadījumos, ja ir karpālā un kubitālā kanāla sindroms (tirpšana un sāpes plaukstā/pirkstos, elkoņa locītavas rajonā) un mugurkaulāja patoloģijas (starpskriemeļu disku protrūzijas/trūces, stenozes, ilgstošas sāpes mugurkaulājā) D.Gavriļins veic blokādes un operācijas.


Uz konsultāciju pacientiem iepriekš jāpierakstās pa tālr.: 22307203 vai elektroniski: www.ogresslimnica.lv pieteikties vizītei. Konsultācija – 30 EUR.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/40051

2017. gada 31. oktobrī, 18:37, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Andrim Maurim • 2017. gada 2. novembrī, 09:32
atšujies augļotāj! Te par dakteriem pļāpā, bet tu ar saviem procentiem staipies virsū!
Lienei • 2017. gada 2. novembrī, 08:15
Neirologs un neiroķirurgs ir divas dažādas lietas. Esmu ļoti priecīga, ka vairs nebūs jābrauc uz Orto klīniku, kur vizīte maksā 55 EUR .
Liene • 2017. gada 2. novembrī, 00:33
nestāstiet brīnumus viņš pieņem sen, es biju ziema, un man ļoti lielas problēmas.cits dakteris teica vajag operēt.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet