Atgriezties pie raksta

Rembatē ugunsgrēkā iet bojā vīrietis

Trešdien plkst. 21.40 tika saņemts izsaukums uz Ķeguma novada Rembates pagastu, kur dega dārza māja, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties konstatēts, ka dārza māja deg ar atklātu liesmu 80m2 platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā apmēram 40 gadus vecs vīrietis. Plkst.1.48 ugunsgrēks tika likvidēts.


Lai samazinātu iespēju ciest vai iet bojā ugunsgrēkā, VUGD aicina ierīkot dūmu detektorus, kas mājokļa iemītniekus ar skaļu signālu brīdinās par draudošajām briesmām. Īpaši svarīgi tas ir tādēļ, ka visbiežāk ugunsgrēki izceļas tieši nakts laikā, kad mājas iemītnieki guļ.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/40065

2017. gada 2. novembrī, 08:22, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Lunis • 2017. gada 5. novembrī, 15:58
Dūmu detektors maksā aptuveni 10Eur agrāk 7Ls . Ogļskābais ugunsdzēšamais aparāts pie 50Eur. Detektors pārdodas katrā puslīdz normālā būvmateriālu veikalā. Strādā ļoti labi reaģē gan uz piedegušiem ēdieniem gan cigu dūmiem par lielāku piedūmojumu kā plīts vai krāsns nemaz nerunājot. Tur arī lielākā problēma , vecākus cilvēkus sevišķi pīpētājus tas besīs , šie cenšas detektorus iznicināt. Zinu vietu kur detektorus atjauno vidēji reizi nedēļā uz pārējo iedzīvotāju rēķina protams jo kad kārtējais pielējies lops izlien pīpēt trepēs tā kauc , kārtējā dura piededzina ēdienu , atkal kauc. Attiecīgi šie ar slotas kātu nodauza detektoru no griestiem lai nekauc , sadauzītā vietā pērk jaunu.
to kur • 2017. gada 3. novembrī, 16:20
Varu pārdot labu dūmu detektoru pa 10 EUr. Ja interesē, uzraksti
guga • 2017. gada 3. novembrī, 16:19
Dega tajā vakarā ne pa jokam. Man māja ir tieši iepretim tai vietai. Sieva pasauca pie loga, lai paskatos, kāds liels ugunsgrēks. Liesmas bija milzīgas un dūmi arī. Ugunsdzēsēji ieradās tikai pēc kādas pusstundas. Žēl tik jauna vīrieša, kas gāja bojā.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet