Atgriezties pie raksta

Ogres slimnīcā pieejama audiologopēde bērniem un pieaugušajiem

Ogres rajona slimnīcas Rehabilitācijas nodaļā darbu uzsākusi audiologopēde Ieva Dortāne. Nepieciešamības gadījumā speciāliste konsultēs pacientus arī slimnīcas Ambulatorajā nodaļā.

Audiologopēds ir ārstniecības persona, kas veic komunikācijas spēju, runas/valodas, balss un rīšanas traucējumu novērtējumu, diagnostiku un ārstēšanu jebkura vecuma personām.


Audiologopēds strādā:


* ar zīdaiņiem un maziem bērniem līdz 2 gadu vecumam, lai veicinātu komunikācijas prasmes.
* ar maziem bērniem (2 – 4 gadi), kā arī pirmsskolas vecuma (5 – 7 gadi) un skolas vecuma bērniem, kuriem ir skaņu izrunas traucējumi, lasīšanas un rakstīšanas traucējumi, runas ritma un tempa traucējumi, valodas attīstības aizture. Speciālists nosaka traucējumu apmēru, veic bērna valodas attīstības (skaņu izrunas, vārdu krājuma, valodas sapratnes) novērtējumu.
* ar bērniem, kuriem konstatēti dzirdes traucējumi.
* ar pieaugušajiem pēc pārciesta insulta vai galvas traumas u. c. gadījumos ar mērķi atgūt un pilnveidot valodas un komunikācijas prasmes, mazināt balss un rīšanas traucējumus.


Interesantus aicina pieteikties pa tālr. 22307203 vai www.ogresslimnica.lv pieteikties vizītei. Konsultācija vai vienas nodarbības maksa 12 EUR. Pieņemšana otrdien, ceturtdien no 14.00 – 17.00.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/40074

2017. gada 3. novembrī, 10:18, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

to sarma • 2017. gada 4. novembrī, 16:55
un kaa gaaja pie proktologa?
Sarma • 2017. gada 3. novembrī, 14:46
Endoskopijas kabineta labs,laipns dakteris un jauka masina.Paldies par attieksmi.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet