Atgriezties pie raksta

Uz autoceļa Tīnūži-Koknese vairākas avārijas

Trīs dienu laikā uz autoceļa Tīnūži-Koknese Ogres novada administratīvajā teritorijā notika vairāki ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši gan autovadītāji, gan pasažieri, informē Valsts policija.

3.novembrī uz autoceļa sadūrās smagā automašīna "DAF" un vieglā automašīna "Volvo". Ceļu satiksmes negadījumā cieta un Ogres slimnīcā nogādāja "Volvo" vadītāju, kuram konstatēja galvaskausa pamatnes lūzumu, asins izplūdumu galvas smadzenēs, labā augšdelma lūzumu, kreisā pleca locītavu saišu bojājumu, kā arī politraumu.


Ogres slimnīcā medicīnisko palīdzību sniedza arī smagās automašīnas vadītajam, kuram konstatēja stresa reakciju un labā pleca sasitumu.


Par notikušo uzsākts kriminālprocess. 


Nākamjā dienā automašīnas "Audi" vadītājs, kurš bija alkohola reibumā, braucot pa Ogresgala ceļu virzienā uz Tīnūžu šoseju, neizvēlējās pareizu braukšanas ātrumu, kā rezultātā netika galā ar transportlīdzekļa vadību un auto apgāzās. Negadījumā traumas guva trīs cilvēki, visi bija alkohola reibumā.


Slimnīcā nogādāja automašīnas vadītāju, kuram konstatēja muguras sasitumu un kreisās puses ribu lūzumu, cieta arī blakus sēdētāja, kurai konstatēja potītes vaļēju lūzumu, bet aizmugurē sēdošajai pasažierei konstatēja politraumas, iegurņa traumu, vēdera trulu traumu, labās pēdas lūzumu un šoku. Sievieti nogādāja Gaiļezera slimnīcā, Rīgā.


Par notikušo sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols. 


Savukārt 5.novembrī pēc ceļu satiksmes negadījuma autoceļa Tīnūži-Koknese 26.2. kilometrā Ogres slimnīcā ar galvas, kakla skriemeļu, muguras sasitumu un, iespējams, galvas smadzeņu satricinājumu nogādāja kādu vīrieti, bet ar ceļa un krūšu kurvja sasitumu nogādāja vēl kādu personu. Viena no tām bija automašīnas "VW Golf" vadītājs, kurš iebrauca automašīnā "Audi".


Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/40109

2017. gada 7. novembrī, 11:44, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Uldis • 2017. gada 12. decembrī, 22:34
Ogres slimnīca ir pati pēdējā vieta kur meklēt medicīnisko palīdzību. Visi nikni, māsiņas, dakteri. Deģenerātu pilns kantoris!!!
OGRENET.LV • 2017. gada 9. decembrī, 12:07
<.....> Šī bija Valsts policijas sniegtā informācija.
..... • 2017. gada 9. decembrī, 11:05
Ogrenet tas ir vienkārši jeeeee! 5.Novembrī audi markas mašīna ieskrēja Ww golf mašīnā kuru vadīja sieviete un arī audi mašīnu vadīja sieviete....

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet