Atgriezties pie raksta

Ikšķilē no pagalma nozog mobilo pirti

Naktī uz 15.novembri – ap plkst.03, 04 – no kādas privātmājas pagalma Ikšķilē nozagta pārvietojamā pirts uz piekabes, sociālajā tīklā "Facebook" savā ziņu plūsmā raksta ikšķilietis Toms Vilciņš.

"Varbūt kāds ir redzējis, ka velk uz kādu pusi naktī! Īpašā pazīme – nevar aiztaisīt durvis (stāv vaļā)! Un priekšā ir stikls, kā bildē! Tāda Latvijā, šķiet, ir tikai viena!" raksta Toms, aicinot līdzcilvēkus dalīties ar šo ziņu, lai palīdzētu atrast nozagto objektu un iespējamos ļaundarus.


Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa darbinieki lūdz atsaukties ikvienu, kas saistībā ar notikušo noziedzīgo nodarījumu var sniegt jebkādu izmeklēšanai noderīgu informāciju. Lūgums zvanīt: 65002400. Informācijas sniedzējiem anonimitāte garantēta.


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/40177

2017. gada 15. novembrī, 14:52, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Anta • 2017. gada 17. novembrī, 20:10
Es arī riktīgi vaņķoju pēc siļķēm
Graudiņš • 2017. gada 17. novembrī, 11:45
Varbūt īstie pirtnieki noslīcināja, lai nebojā iespaidu par pirti?
ceļojums • 2017. gada 17. novembrī, 07:29
kad bijām pieredzes opmaiņas braucienā sadarbībā ar Ogres rokdarbnieku universitāti, bija daži pārstāvji no starptaustiskās Eesti Gareti universitates staigāja arī pa pilsētu pieredzes apmaiņā un visu laikau katram garāmgājējam nāca klāt un tik stāsta jestkj see gar eti, tas ir sensigāru valodā, varbūt viņi ir kautko redzējuši.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet