Atgriezties pie raksta

Policija turpina meklēt bezvēsts pazudušo Lilitu Vīdneri

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa darbinieki turpina noskaidrot bezvēsts pazudušās, 2003.gadā dzimušās ogrēnietes Lilitas Vīdneres atrašanās vietu, kura 7.novembra pulksten 22  izgāja no savas dzīvesvietas un līdz šim brīdim nav atgriezusies.

L.Vīdnere ir 175 centimetrus gara, slaida, sportiskas miesas būves, rudiem, vijīgiem matiem aptuveni līdz pleciem, kas, iespējams, saņemti astē. Uz sejas izteikti vasaras raibumi. Meitene izskatās vecāka par saviem gadiem.


Bija ģērbusies melnā virsjakā, melnās pieguļošās biksēs, kājās melni, masīvi sporta apavi, uz rokas melns rokas pulkstenis. Līdzi tumša mugursoma un ģitāra melnā auduma somā.


Pēc likumsargu rīcībā esošās informācijas, iespējams, jauniete redzēta Jaunogres dzelzceļa stacijas apkārtnē un kājām gar sliedēm devusies Ikšķiles virzienā. Tiek pieļauts, ka viņa vārētu uzturēties kādā no dārza mājiņām, tāpēc iedzīvotāji, kas pamanījuši rosību ziemas sezonā neapdzīvotā dārza mājiņā, aicināti par to informēt policiju. 


Iespējams, jaunietei var būt arī cits apģērbs, jo, dodoties prom no mājām, viņa paņēmusi līdzi maiņas drēbes. Pazudusī nelieto ne sociālos tīklus, ne mobilo tālruni, kas apgrūtina viņas atrašanu. 


Likumsargi aicina atsaukties ikvienu, kura rīcībā ir jebkāda informācija, kas palīdzētu noskaidrot nepilngadīgās meitenes pašreizējo atrašanas vietu. Lūgums zvanīt: 65002400, 65002402 vai 110.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/40180

2017. gada 16. novembrī, 00:00, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

info • 2017. gada 19. novembrī, 19:56
Cik var meklēt? Sen jau atradusies.
Kaķis • 2017. gada 16. novembrī, 09:38
Vēl samērā nesen pusaudži mēdza staigāt pa pamesto viesnīcu Jaunogrē pie šosejas, tur ir ļoti daudz telpas,kur slēpties. Vai tā arī tika pārmeklēta?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet