Atgriezties pie raksta

Lielvārdē iereibusi dāma uzbrauc policijas auto

18.novembrī 1985.gadā dzimusi ogrēniete Lielvārdē, Uzvaras ielā, atpakaļgaitā vadot automašīnu "Audi A4 Avant", uzbrauca aizmugurē stāvošajai Lielvārdes novada pašvaldības policijas darbinieku trafaretajai automašīnai.

Policijas transportlīdzeklim nodarīti bojājumi.


Sieviete vadīja auto, būdama 2,45 promiles stiprā alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kas atņemtas ar tiesas spriedumu.


Sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols. Kā informē Valsts policija, šī pati sieviete 21.novembrī sabiedriskā vietā Ogrē, Brīvības ielā, atradās alkohola reibumā, kā arī nepakļāvās policijas darbinieku likumīgajām prasībām.


Abos gadījumos sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/40239

2017. gada 25. novembrī, 10:49, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

viens cents dienā • 2017. gada 26. novembrī, 20:09
par daudz? tad var vienu centu nedēļā. Reiz dzīvoja kāds santīms. Sākumā viņš bija jauns un spožs, tad apsūbējis un gudrs. Beigās viņš iekrita kādā notekcaurulē un juta, ka mūžs ir pagājis. “Kādēļ tas viss bija vajadzīgs?” “Tikai lai gulētu šeit, netīrā ūdeni, un stāstītu vabolēm, kāda ir lielā dzīve?” “Tava lielā dzīve tikai vēl sāksies.” “Kad tas būs?” santīms jautāja. “Kad visa tā, ko tu redzi sev apkārt, vairs nebūs,” “Kas tad būs?’santīms jautāja. “Kāda cita pasaule,” “Ko es tur darīšu?” santīms jautāja. “Tu būsi daļiņa no pasaules, kuras vienīgā jēga būs prieks.” https://www.youtube.com/watch?v=_xUGg_a7IbM veiksmi mācībās un darbos
Nemuldi • 2017. gada 26. novembrī, 18:58
Aizej un izguli savu žvinguli.
jāpārbauda fakts • 2017. gada 26. novembrī, 16:27
vai alkobode vai cita līdzīga iestāde ir ne tuvāk par vismaz 100 km no mācību iestādes, doktorāta un veikala, ja nē vai ja alkobode atrodas veikalā, tad un tikai tad, katram kas šo stelli uztur ziemā jānēsā uz ausīm uzvilktas zeķes un visu dienu pa pilsētu un jāsaka mikumē un ja apkārtējiem apnīk, tad iebleķo šamējiem pa vienam centam.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet