Atgriezties pie raksta

Ogrē šogad jau 400. jaundzimušais

24.novembrī Ogres slimnīcā pasaulē nāca 400. bērniņš, kas ir lielākais jaundzimušo skaits šeit viena gada laikā.

Līdz 2017.gada 31.decembrim vēl ir laiks, līdz ar ko jaundzimušo skaits Ogres slimnīcā būs vēl lielāks – par aktualitātēm stāsta SIA "Ogres rajona slimnīca" valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs. 


Ja 2015.gadā Ogres slimnīcā piedzima 338 bērni, 2016.gadā jaundzimušo skaits bija 379. "Šogad ceram, ka pie mums būs vairāk nekā 450 dzemdību," saka D.Širovs, atklājot, ka uz Ogri dodas grūtnieces ne tikai no Ogres, Ikšķiles, Ķeguma un Lielvārdes novadiem, bet arī no  Salaspils, Ropažiem un citām vietām. Arī rīdzinieces te nav retums, jo galvaspilsētā dzemdētāju ir daudz, tāpēc mazāk laika medicīnas darbinieki var veltīt katrai individuāli.


Ogres slimnīcā jaunajām ģimenēm tiek piedāvātas trīs individuālās komforta palātas, lai ģimenes justos pietuvināti mājas apstākļiem. Nākošajā gadā tiks izveidotas vēl dažas paaugstināta komforta palātas ģimenēm.


Ogres slimnīcas Dzemdību – ginekoloģijas nodaļas popularitāti veicina arī sadarbība ar Jauno vecāku skolu un Ogres novada pašvaldības OVeselības komandu. Tomēr par būtiskāko D.Širovs uzskata Ogres slimnīcas personāla profesionālo un labvēlīgo attieksmi un iejūtību pret katru nodaļas pacienti – topošo māmiņu – un jauno ģimeni.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/40254

2017. gada 27. novembrī, 18:49, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

ES • 2017. gada 29. novembrī, 15:14
Neteiksu par Rigu neko slikti, pati biju tur divas reizes un super man patik RIGAS DZEMDIBU NAMS
I.... • 2017. gada 29. novembrī, 14:38
Priekš Ogres tas ir daudz un būtu vel vairāk,ja nodaļa būtu lielāka un mazuļiem būtu pieejama intensīvā terapija,speciālie inkubatori.Es pagāšgad gribēju mazo laist pasaulē Ogres slimnīcā,bet mani nepieņēma,jo dzemdības sākās 35.nedēļā.Teica,lai braucu uz Rīgu.Kāpu mašīnā un aizbraucu uz Rīgas konveijeru Dzemdību namu,kur attieksme pret māmiņām nu galīgi garām.
jaundzimusais • 2017. gada 28. novembrī, 12:43
cik ģimenes, kas dzīvo ogrē ir izvēlējušās dzemdēt Rīgā tikai dēļ kvalifikācijas?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet