Atgriezties pie raksta

Ogrē aiztur trīs rīdziniekus par mobilo tālruņu zādzību veikalā

7.decembrī veikalā Ogrē, Rīgas ielā, brīvi piekļūstot, tika nozagts vairāk nekā 900 eiro vērts mobilais telefons "iPhone" un vairāk nekā 600 eiro vērts mobilais telefons "Apple iPhone8", informē Valsts policija.

Sakarā ar minēto faktu Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa darbinieki uz karstām pēdām aizturējuši trīs agrāk vairākkārt tiesātus vīriešus.


Ogres policijas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Valdis Gržibovskis stāsta, ka minētā trijotne izdarīt likumpārkāpumu Ogrē ieradusies no Rīgas.


Personas zādzībai iepriekš bija gatavojušās un rūpīgi pārdomājušas katra lomu tajā, tomēr Ogrē viņu noziedzīgajām gaitām tika pielikts punkts. Iespējams, aizturētie līdzīgus likumpārkāpumus iepriekš izdarījuši arī galvaspilsētā.


Uzsākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana. Tiek lemts par drošības līdzekļa piemērošanu minētajai trijotnei.


Divi no aizturētajiem – 1991.gadā un 1988,gadā dzimuši vīrieši - nogādāti arī uz pārbaudi  narkotisko vielu klātbūtnes noteikšanai organismā. Abos gadījumos uzsākta administratīvā lietvedība.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/40370

2017. gada 12. decembrī, 17:43, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

ja ņem vērā • 2017. gada 13. decembrī, 11:51
lietus lāšu nokrišanas spēka teorijas vecumu, tad iespējams, kad vēja plūsmas aprēķina piemēri, ņemot vērā nesenos notikumus veidojot māla atlējumus, tad ir ļoti daudz stāstnieku un lasītāju. skolas laikā ekskursijās. pēctam jau sākās lielie pārgājieni un tautu staigāšana.
čau rasma! • 2017. gada 13. decembrī, 11:36
šie personāži ir īstie,kas lasa pasakas!!! Viņi tās rada!
laikam • 2017. gada 13. decembrī, 07:42
ejot jāsaprot, ka ne jau svarīgi kas tev pieder, bet kā tev pieder, ja kaitina, ka tev ir vairāk nekā kaimiņam atceries pasaku par santīmu.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet