Atgriezties pie raksta

Ogres slimnīcā vēršas ar iepriekšējās dienās gūtām traumām

Aizvadītās nedēļas nogalē virkne pacientu pēc palīdzības vērsušies ar iepriekšējās dienās gūtām traumām – informē SIA "Ogres rajona slimnīca" galvenā medicīnas māsa Sandra Žaunerčika.

7.janvārī pulksten 10.04 Uzņemšanas nodaļas durvis ver 1991.gadā dzimis vīrietis ar labās pēdas sasitumu, kurš pēdu sasitis iepriekšējā dienā sportojot. Svētdien pulksten 14.25 pēc palīdzības ierodas 1992.gadā dzimis pacients ar deguna kaula lūzumu un kreisā sāna sasitumu, kurš traumas guvis, kad sestdienas vakarā kritis pa trepēm, bet pulksten 17.30 jāsniedz palīdzība 1952.gadā dzimušai sievietei ar sistu brūci pakausī, kura iepriekšējā dienā kritusi pa trepēm un sasitusi galvu.


Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests 7.janvārī pulksten 20.20 uz Uzņemšanas nodaļu atved 1975.gadā dzimušu vīrieti alkohola reibumā ar kreisā pleca locītavas mežģījumu, kas iegūts kritiena rezultātā.


Nedēļas nogalē traumas guvis arī 1961.gadā dzimis pacients – brūce labās plaukstas pirmajā pirkstā. 2003.gadā dzimis pusaudzis sportojot sasitis kreisās plaukstas locītavu, bet 2004.gadā dzimušai paciente sastiepusi labās pēdas locītavas saites.


Vēstot par saslimšanām, Uzņemšanas nodaļā pacientiem diagnosticē alkohola reibumu (1 gadījums), mugurkaula jostas daļas deformējošo spondilozi (1), akūtu bronhītu (2) un muguras sastiepumu (1) un citas kaites.


Pacienti sūdzējušies arī par paaugstinātu ķermeņa temperatūru, sāpošu kaklu un citām saaukstēšanās pazīmēm (3), sāpēm vēderā (3) un muguras sāpēm (1).


Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcā stacionēti 25 pacienti, dienas stacionārā ārstējušies 4, observācijas gultu pakalpojumus izmantojuši 7. Uzņemšanas nodaļā ambulatori sniegta palīdzība 23 pacientiem ar saslimšanām un ar traumām.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/40531

2018. gada 8. janvārī, 13:39, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet