Atgriezties pie raksta

Pašvaldības policija Ogrē notver izvarotāju

6.janvārī plkst. 12.20 policijas darbinieki izsaukti uz Bērzu aleju Ogrē, kur puskaila sieviete saukusi pēc palīdzības, informē Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis.

Ierodoties norādītajā adresē, policijas darbinieki pamanījuši puskailu sievieti ar acīmredzamiem miesas bojājumiem galvas apvidū. 


Noskaidrots, ka 1978.gadā dzimusī sieviete iepriekšējā vakarā iepazinusies ar vīrieti. Pēc kopīgas alkohola lietošanas uz rīta pusi jauniegūtais paziņa sievieti ar varu ievilcis pamestā graustā Ogrē, Zinību ielā, fiziski iespaidojis, draudējis nogalināt un izvarojis. 


Ap plkst. 12.15 sievietei izdevies izbēgt no pāridarītāja un sazināties ar policiju. 


Ņemot vērā cietušās stāvokli, uz  notikuma vietu izsaukti neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki. Sieviete ar galvas smadzeņu satricinājumu, galvas sasitumu, kreisā vaiga kaula lūzumu un labā apakšstilba nobrāzumu nogādāta Ogres slimnīcā.


Pēc sievietes sniegtās informācijas, sadarbībā ar Valsts policiju "izskaitļota" iespējamā vainīgā persona. Atkārtoti apsekojot tuvāko apkārtni, Ogres dzelzceļa stacijā tika pamanīts vīrietis, kurš atbilda norādītajam aprakstam. Vīrietis, ieraugot policiju, mēģinājis bēgt un iesist ar dūri pašvaldības policijas darbiniekam. Lai savaldītu agresīvo vīrieti, tika pielietots fizisks spēks un rokudzelži.


Pēc aizturēšanas minētā persona nogādāta Valsts policijas dežūrdaļā un nodota Valsts policijas darbinieku rīcībā. Noskaidrots, ka 1966.gadā dzimušais vīrietis ir agrāk vairākkārt tiesāts, tajā skaitā arī par dzimumnoziegumiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/40535

2018. gada 9. janvārī, 12:28, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

to Justam un bb • 2018. gada 10. janvārī, 18:14
tak pisies tu mutee!tas fakts,ka tava maate ir mauka,nedod tev nekadas privilegjijas-tai skaita kritizeet seit kada viedokli!
Justam un bb • 2018. gada 10. janvārī, 17:45
Kauns, ka Ogrē ir cilvēki, kas māk lasīt un pat komentāru iebakstīt, bet nesaprot tik vienkāršas lietas, ka ja ir noticis noziegums, tad upuris jāaizstāv, nevis vēl jāaizskar ar savām asprātībām internetā. Lai jūsu mātes, māsas, meitas un mīļotās to nepiedzīvo!
bb • 2018. gada 9. janvārī, 21:30
bet ko ta kuce gaidija pinoties ar kaut kadu degeneratu? ta vinai ari vajag.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet