Atgriezties pie raksta

Mātes draugs salauž mēnesi veca bērna gultiņu un apdraud viņa dzīvību

3.janvārī plkst. 16.16 policijas darbinieki izsaukti uz sociālo māju Indrānu ielā, kur vienā no istabiņām izraisījies konflikts starp vīrieti un sievieti, informē Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis.

Policiju izsaucis kāds garāmgājējs, kurš pamanījis konfliktu. Ierodoties notikuma vietā, apsekota norādītā adrese. Policijas darbinieki konstatējuši, ka pirmā stāva istabiņā atvērts logs un zem tā izmētātas dažādas sadzīves mantas. Istabiņā gan neviens neatradās. 


Pēc brīža ziņots no Valsts policijas dežūrdaļas, ka saņemts zvans no blakus esošās sociālās mājas Indrānu ielā, kur pie kaimiņienes meklējusi patvērumu sieviete ar mazu bērnu. Sievietei izraisījies konflikts ar draugu, kurš kļuvis agresīvs un apdraudējis viņas un bērna veselību un dzīvību.


Apsekojot norādīto adresi blakus mājā, sastapta 1989.gadā dzimusi sieviete, kura paskaidroja, ka viņas draugs, 1992.gadā dzimis vīrietis, visu iepriekšējo dienu lietojis alkoholu un turpinājis to darīt arī nākamajā dienā. Alkohola ietekmē vīrietis kļuvis agresīvs, sācis konfliktēt, demolēt dzīvokli, sist traukus, mest ārā pa logu dažādus sadzīves priekšmetus, kā arī metis bērnu gultiņas virzienā dīvāna elementus, apdraudot mēnesi veco bērniņu. Bērna gultiņa tika salauzta. 


Policijas darbinieki kopā ar sievieti atgriezās viņas istabiņā, kur konstatētas demolēšanas sekas un veikta notikušā foto fiksācija.


Tā kā konfliktā tika apdraudēts mēnesi vecs bērns, informēta Ogres bāriņtiesa, kuras darbinieki ieradās notikuma vietā. Sieviete arī vēlējās rakstīt iesniegumu par to, ka apdraudēta viņas un viņas bērna veselība un dzīvība, tāpēc uz notikuma vietu izsaukts Valsts policijas iecirkņa inspektors. 


Konflikta izraisītāju un demolētāju, apsekojot tuvumā piegulošo teritoriju, tomēr neizdevās atrast.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/40536

2018. gada 9. janvārī, 13:30, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Zin • 2018. gada 10. janvārī, 12:24
Velrijai atkal atnems bernu un paldies dievam.
Modris • 2018. gada 10. janvārī, 09:49
Tie paši vien ir
oh • 2018. gada 9. janvārī, 19:14
izklausās pēc tās goves un viņas veča,kuriem jau 3 bēŗni atņemti

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet