Atgriezties pie raksta

Ar alkohola lietošanu grēko arī velobraucēji

4.janvārī plkst.16.50, patrulējot Ogres pilsētā, Ogres novada pašvaldības policijas darbinieki pamanīja aizdomīgu velobraucēju, kurš virzījās pa Mežezera ielu virzienā uz Jaunatnes ielu. 

Pašvaldības policijas darbinieku uzmanību piesaistīja velosipēda vadītāja braukšanas stils – bija jūtams, ka braukšana taisni vīrietiem izdodas ar grūtībām.


Tika pieņemts lēmums sekot minētajam velobraucējam, un pie pirmās izdevības Jaunatnes ielā viņš tika apturēts. Pārrunu laikā 1971.gadā dzimušais vīrietis atzinās, ka tajā dienā lietojis alkoholu. Arī vīrieša izelpā bija jūtama alkohola smaka.


Ņemot vērā situāciju, tika izsaukta Valsts ceļu policija. Līdz ceļu policistu ierašanās brīdim minētā persona atradās pašvaldības policijas darbinieku redzeslokā. 


Šajā pašā dienā arī kāds cits 1971.gadā dzimis vīrietis Ogrē, Ausekļa prospektā, vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā, kas pārsniedz pieļaujamo normu. Savukārt 6.janvārī Lielvārdē šāds pats pārkāpums konstatēts autoceļa Ogre – Viskaļi 30.kilometrā. Visos gadījumos sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols, liecina Valsts policijas sniegtā informācija.


"Ik pa brīdim gadās pa kādam iereibušam velosipēda vadītājam. Uzskatu, ka tā ir vienlīdz noziedzīga darbība, tāpat kā vadot automašīnu alkohola reibumā. Arī velobraucējs, esot alkohola reibumā, apdraud gan savu, gan citu braucēju dzīvību," norāda Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/40547

10. janvārī, 10:41, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

kā labāk • 16. janvārī, 11:19
sagatavot augsni burkāniem?
juris • 13. janvārī, 06:32
to nekadaa veidaa nevar salidzinaat ar autovadisanu reibumaa
Pensionars • 11. janvārī, 13:57
parogre uz albi veikalu no lazdu gatves pa brivdienam ari piebrauka dzeraji .nesen redzeju 1 gadijums bija ka velosepidist pirms veikala iebrauca gravi!!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet