Atgriezties pie raksta

Ķeguma iedzīvotāja pēc strīda ar civilvīru paliek Ogrē uz ielas

5.janvārī plkst.18.40 pašvaldības policijas patruļa saņēmusi izsaukumu, ka pie ceļazīmes "Ogresgals" nepieciešama palīdzība sievietei ar mazu bērnu, kura esot apmaldījusies.

Netālu no minētās adreses pie autobusa pieturas pamanīta uz soliņa sēdoša sieviete ar diviem mazgadīgiem bērniem. Noskaidrots, ka tā ir 1991.gadā dzimusī Ķeguma novada iedzīvotāja un viņas bērni - 2016.gadā dzimusi meitene un 2013.gadā dzimis zēns.


Policijas darbiniekiem sieviete paskaidroja, ka viņa no rīta ar abiem bērniem atbraukusi uz Ogri, lai bērniem veiktu medicīniskas pārbaudes, bet atceļā uz mājām esot apmaldījusies un nokavējusi autobusu. Sieviete kopā ar bērniem ievietota policijas dienesta automašīnā, lai varētu sasildīties.


Ņemot vērā, ka, pēc sievietes stāstītā, visi trīs ilgāku laiku atradušies uz ielas ne visai labvēlīgos laika apstākļos, uz notikuma vietu izsaukti neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki, lai pārbaudītu bērnu un sievietes veselības stāvokli. Medicīniskas vainas nevienam no viņiem netika konstatētas, tāpēc sieviete ar bērniem nogādāta policijas iecirknī.


Pārbaudot pieejamo informāciju, noskaidrots, ka viņai iepriekš sastādīti vairāki administratīvie pārkāpumi saistībā ar bērnu aprūpes pienākumu nepildīšanu. Sieviete ar bērniem nodota Valsts policijas nepilngadīgo lietu inspektora rīcībā, bet pēc tam nogādāta dzīvesvietā.


Tiesa gan, kā vēlāk noskaidrojās, stāsts par vairāku stundu maldīšanos bija izdomāts. Patiesība izrādījās daudz skarbāka. Uz ceļa kopā ar bērniem sieviete nokļuvusi pēc strīda ar civilvīru, kurš viņu un bērnus vedis uz Ogri pie mediķiem. Automašīnā izraisījies konflikts, kura laikā sieviete kopā ar bērniem izteikusi vēlēšanos izkāpt, bet viņas civilvīrs, 1989.gadā dzimušais bērnu tēvs, aizbraucis un atstājis visus trīs bezpalīdzīgā stāvoklī.


"Pēdējo gadu laikā arvien aktuālāka un nopietnāka kļūst bērnu drošības problēma ģimenēs, kurās starp vecākiem veidojusies konfliktsituācija. No vecāku neprasmes risināt konfliktus visvairāk cieš viņu mazgadīgie bērni," norāda Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/40548

2018. gada 10. janvārī, 15:42, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Sergejs • 2018. gada 11. janvārī, 23:40
Butu normals vecis ,atstaj veceni krumos,bet par berniem padoma idinj
To Lunis • 2018. gada 11. janvārī, 14:44
Šis galīgi nav tas gadījums, lai runātu par feminismu. Prioritāte ir bērni.
Lunis • 2018. gada 11. janvārī, 14:23
Viss ļoti normāli , SIEVIETE izteica vēlēšanos , vīrietim tik vien kā atlika velmi pildīt. Citādi uzmākšanās, tiesību ierobežošanā , dominējoša stāvokļa izmantošana. Grabējāt ,panācāt savu meitenes . Jūs taču pašas gribējāt lai tā būtu , tieši tā arī notiek kā vēlaties un sakāt , tā saņemat . Neredzu iemesli veci nosodīt , viņš tik pilnībā izpildīja otrās puses konkrēti izteiktās vēlmes.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet