Atgriezties pie raksta

Aizturēšanas laikā Ogrē policists sadur roku pret šļirci

11.janvārī, Ogrē, Mālkalnes prospektā policijas darbinieki aizturēja kādu vīrieti, lai nogādātu viņu uz pārbaudi narkotisko vielu klātbūtnes noteikšanai organismā.

Aizturēšanas laikā policijas darbinieks sadūra roku pret šļirci. Valsts policija gan plašāk šo gadījumu nekomentē. Jāpiebilst, ka aizturētais vīrietis nepakļāvās policijas darbinieku likumīgajam prasībām. Par notikušo sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols un ir uzsākta administratīvā lietvedība.


Savukārt 12.janvārī Ogrē, Zilokalnu prospektā, par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu aizturēts 1992. un 1989.gadā dzimuši vīrieši, pie kuriem atrasti 11 grami metamfetamīa. Aizturētos nogādāja uz pārbaudi narkotisko vielu klātbūtnes noteikšanai organismā. Pret vienu no vīriešiem administratīvā lietvedība uzsākta arī par ļaunprātīgu nepakļaušanos policijas darbinieku likumīgajām prasībām.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/40580

2018. gada 16. janvārī, 12:47, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

///////////////// • 2018. gada 23. janvārī, 12:22
es pat zinu uz ka vins saduras un ta ari vajaga narkomani narkomani paskatieties uz dzerajiem un tad dirsat par narkomaniem
///////////// • 2018. gada 23. janvārī, 12:19
nav ko viniem list pa citu kabatam ej pa ielu piebrauc kriminalniki saka aizdomigi isties sedies braucam uz rigu uz ekspertizi tas kadam normali liekas ja ej normali pa ielu un tevi sita vac ciet un ja nenodod pohuj vini atstaj tevi riga vai tev ir nauda vai nau pako atpakal tiikt tas nevienam neintrese cukas vini ira vot kas
* • 2018. gada 18. janvārī, 15:44
pēdējos mēnešus Mālkalnes prospektā, arī Elvi, Maxima veikalos var bieži redzēt savāda izskata un uzvedības radības. Ogrē ir nonākuši vai atbrīvoti no ieslodzījuma attiecīga kontingenta pārstāvji. Policistiem ar smagi, varētu apstrādāt, bet šitie bieži ECT tiesā bieži pietiesā kompensācijas, uzmanīgi jāauklējas.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet