Atgriezties pie raksta

Lielvārdē auto notriec riteņbraucēju; meklē aculieciniekus

28.janvārī ap pulksten 21.50 pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar nenoskaidrotu automašīnu Lielvārdē, Ausekļa ielā, uzbrauca 1973.gada dzimušajai riteņbraucējai.

Cietusī smagā stāvoklī ar galvaskausa pamatnes lūzumu, galvaskausa lūzumu, augšstilba lūzumu, plaušu kontūziju un intrakraniālo hematomu nogādāta Gaiļezera slimnīcā Rīgā. Vadītājs pēc notikušā aizbrauca no negadījuma ietas. Uzsākts kriminālprocess.


Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa darbinieki lūdz atsaukties iespējamos minētā negadījuma aculieciniekus, kā arī ikvienu, kas saistībā ar notikušo var sniegt jebkādu izmeklēšanai noderīgu informāciju. Lūgums zvanīt: 65002400 (visu diennakti).

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/40692

2018. gada 31. janvārī, 10:37, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Stabili turas • 2018. gada 3. februārī, 21:12
Tā izskatās ka neviens komentārs te nav par tēmu un runa nav tikai par Rolim rakstīto komentāru/iem. Rupjo komentāru rakstītāji vai vispār saprotat pret ko lietojat agresiju? Pret tekstu vai kādu konkrētu personu? Ar vārdiem pediks, kroplis jūs parādat savu intelektu, un ka redzams tas nav augsts. Pirms ko rakstat padomājiet vai tas vispār ir par tēmu un kāda tam ir jēga. Prom no datora pie fiziskām aktivitātēm vai garīgas attīstības.
''Rollitim'' • 2018. gada 3. februārī, 20:58
Pilnigi tev piekritu Daini, apmizies pediks kurs tik gudri dirs pie datora, siks moraals kroplis, kas dzive neko citu neredz ka tik sedet divana un gudri spriedelet par visiem, runa par cilvekiem kurus vairs nemaz nepazist. Tu Bokseri, sensejs bronksaa bleg, atnac viens un pasaki acis pajol, tu pats esi smirdigs cangalu suds, nac sim, vai vienam mizeliits rauj? Adresi tu tak zini ja te sprega, redzesim kurs te bus apmizies, ;-)
Stabili turas • 2018. gada 3. februārī, 20:43
Oho kā Lielvārdē cīnās pret latgālīšiem

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet