Atgriezties pie raksta

Sociālajā mājā sieviete mēģina izlēkt pa trešā stāva logu

Aizvadītajās brīvdienās bijuši vairāki izsaukumi uz nopietnām konfliktsituācijām – viens no tiem uz sociālo māju Indrānu ielā, informē Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis.

Pašvaldības policijas redzeslokā jau vairāku gadu garumā ir kāda sociālā mājā dzīvojoša ģimene, kurā regulāri konfliktē māte un meita. "Visbiežāk konflikta izraisītāja ir meita," atklāj U.Ulmanis.


10.februārī plkst.18.55 saņemts kārtējais izsaukums uz sociālo  māju Ogrē, Indrānu ielā. Ziņots, ka trešā stāva istabā ārdās sieviete, metot pa logu ārā sadzīves priekšmetus.


Pēc desmit minūtēm notikuma vietā ieradās pašvaldības policijas patruļa, kura pamanīja, ka pie sociālās mājas ieejas mētājas puķu podi, trauki, galda piederumi.


Paskatoties uz augšu, pie loga trešajā stāvā pamanīta sieviete. Kā noskaidrojās, tā bija 1991.gadā dzimusi sieviete. Ieejot sociālajā mājā, pašvaldības policiju sagaidīja pašvaldības policijas posteņa darbinieks, kurš uzsāk dežūru plkst.19. Darbinieks skaidroja, ka minētā sieviete jau kādu laiku uzvedusies agresīvi, skraidījusi pa koplietošanas gaiteni, spārdījusi ar kājām citu iemītnieku istabiņu durvis. Pēc tam ieslēgusies istabā un sākusi mest ārā pa logu dažādus sadzīves priekšmetus, apdraudot citu cilvēku drošību.


Pieklauvējot pie durvīm, bija dzirdams, ka istabiņā kliedz sieviete, bet uz policijas lūgumu atvērt durvis, viņa nereaģēja. Tikai pēc ilgākām pārrunām un mēģinājumiem fiziski atvērt durvis, sieviete ielaida iekšā policijas darbiniekus.


Sievietes uzvedība bija neadekvāta – kliedza, smējās, apgalvoja, ka māte nozagusi viņas telefonu.


Tad viņa pieskrēja pie drēbju skapja, paķēra tur noslēpto virtuves nazi, ko policijas darbiniekiem veiksmīgi izdevās atņemt. Rūpējoties par drošību, policijas darbinieki jau iepriekš bija noņēmuši, nažus, bet sievietei ir tendence paslēpt aukstos ieročus dažādās vietās istabā.


Par notikušo informēta Valsts policija, kā arī izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD). Kad ieradās mediķi un uzsāka pārrunas ar sievieti, viņa pēkšņi pielēca kājās, pieskrēja pie loga, atvēra to un mēģināja uzkāpt uz palodzes. Pašvaldības policijas darbinieks paguva sievieti notvert un nocelt no palodzes. Mediķu klātbūtnē minētā persona kļuva vēl agresīvāka – kliedza, spārdījās, sita ar rokām un kājām.


Sieviete tika ievietota NMPD automašīnā, lai nogādātu uz psihiatrisko ārstniecības iestādi Rīgā. Lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību, sievieti ceļā uz ārstniecības iestādi pavadīja Valsts policijas darbinieki.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/40774

2018. gada 12. februārī, 14:15, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

šī epizode • 2018. gada 22. februārī, 20:41
ir saistīta ar Maslova piramīdu un Freida teorijām.
Tas tak vecs gajiens... • 2018. gada 13. februārī, 11:19
Ne pirmais ,nepedejais ,prata nav nematei ,ne meitai ...klist pa Ogri kā DIEVA nepieņemtas un kas viņas nezin /....
to Andžs • 2018. gada 13. februārī, 11:11
Nezinu par vibratoriem, diez vai viņas zin, kas tie tādi vispār ir! Bērns bija Santai, bet to paldies dievam viņai atņēma.Abas, gan māte Ināra, gan Santa, ir slimas ar galvu!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet