Atgriezties pie raksta

Narkomāni Ogrē tiranizē savus kaimiņus

10.februārī plkst.20.19 Ogres novada pašvaldības policija saņēmusi izsaukumu uz daudzdzīvokļu ēku Skolas ielā, kur vairāki vīrieši lauž dzīvokļa durvis un draud ar fizisku izrēķināšanos.

Ierodoties minētajā adresē, pašvaldības policijas darbinieki pamanīja, ka starp 4. un 5.stāvu pie loga kāpņu telpā stāv vairākas personas. Ieejot ēkā, kāpņu telpā bija dzirdamas vīriešu balsis, viņi lamājās rupjiem, necenzētiem vārdiem. Ar izsaucienu: "Nu, ko, nepaspējāt!", vīrieši nozuda vienā no dzīvokļiem un aizvēra aiz sevis durvis.


Policijas darbinieki vispirms devās pie izsaucējiem, kuru dzīvoklis atrodas stāvu augstāk. Durvis atvēra divi pārbijušies jaunieši, kuri šajā dzīvoklī ievākušies nesen, un bija nepatīkami pārsteigti par tik agresīviem kaimiņiem.


Jaunieši paskaidroja, ka, ejot mājās no dzelzceļa stacijas, pie spēļu zāles sastapušies ar trim iereibušiem vīriešiem. Viens no viņiem skaļā balsī paziņojis saviem draugiem, ka garāmejošie jaunieši ir viņa jaunie kaimiņi un vajadzētu viņus pārmācīt.


Jaunieši nobijušies un steigušies uz savu dzīvokli. Pēc brīža pie durvīm dauzījies viens no sastaptajiem vīriešiem. Kad durvis atvērtas, vīrietis mēģinājis saraut drošības ķēdi, dabūt vaļā durvis un draudējis fiziski izrēķināties. Dzīvokļa saimniekiem izdevies durvis aizslēgt, bet vīrietis nav rimies – dauzījis pa durvīm un pat atslēdzis elektriskās strāvas padevi. Gaitenī skanējušas skaļas balsis un bija dzirdama lamāšanās. Jaunieši zvanījuši policijai un lūguši palīdzību.


Domādams, ka policija aizbraukusi, agresīvais vīrietis, skaļi lamājoties, atkārtoti devies uz jauniešu dzīvokli, kur sastapies ar pašvaldības policijas darbiniekiem. Apakšstāva dzīvokļa saimnieks, 1978.gada dzimis vīrietis, mēģināja nozust savā miteklī, taču policija viņu aizturēja. Vīrietis nedomāja padoties – pretojās, mēģināja iesist pašvaldības policijas darbiniekam un saplēst formas tērpu.


Redzot, ka draugs iesaistījies konfliktā ar policijas darbiniekiem, no dzīvokļa izskrēja "palīgi" – 1981. un 1977.gadā dzimuši vīrieši – un centās izraut savu bēdu brāli no kārtības sargu satvēriena.


Rīkojumu atkāpties viņi ignorēja, turpinot raut policijas darbiniekus aiz virsdrēbēm. Ņemot vērā bīstamo situāciju, ka diviem policijas darbiniekiem uzbruka trīs agresīvi noskaņoti vīrieši, tika izsaukti papildspēki. Notikuma vietā ieradās Valsts policijas patruļa un iecirkņa inspektors.


Kopīgiem spēkiem vīrieši tika aizturēti, un katrs atsevišķi nogādāti policijas iecirknī. Divi no vīriešiem nogādāti uz pārbaudi narkotisko vielu klātbūtnei organismā. Viens no vīriešiem jau agrāk nonācis policijas redzeslokā par narkotiku lietošanu un izplatīšanu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/40777

2018. gada 12. februārī, 17:04, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

kinzaa • 2018. gada 21. februārī, 15:47
Un policija itka nezin ka mersis pa visam to4kam, subutex tabletes vada :)))
Ogrēnietis • 2018. gada 21. februārī, 07:44
žēl, dažam jau jumts aizbraucis ...
tie komentāri • 2018. gada 20. februārī, 19:06
ir pasūtīti vai kā, cik atceros no komandējumiem apzaļumošanas darbos dažreiz bija aizķeršanās, ka ķipa vietējie īsti neieredz neredzētas sejas, tad viens kolēga sarunāja ar sagādnieku, lai staigā darba vietā skrandās citreiz atkla saposies, tikai tad, kad vietējiem čurātājiem kakas ar čurām bija jājauc kopā ar smiltīm sanāk minerāldzēriens, kuru neviens nepērk un sanāca strādāt bez maksas, tad tikai šie aizbrauca paskatīties kur mīt ziemeļmeitas, jūsu aprakstītajos gaidjumos arī jāsarunā ar visām apkopējām un sētniekiem, kas strādā veikalos un veikalu noliktavās, lai arī staigā skrandās un tirgo kakas ar čurām varbūt, tad vairs nebūs izdevīgi uz šāda fona zīmēties ar foršām mašīnām, jo baigi dur acīs un, kas ir atšķirīgs, to vietējie uzreiz okšķerē kur tāds radies, a šamais prasts strādnieks par vadītāju izmācījies, par autovadītāju un strādā par šoferi firmā.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet