Atgriezties pie raksta

Bezpajumtnieku paradīze - kāpņu telpas, autoosta un dzelzceļa stacija

Vairākas reizes nedēļā pašvaldības policija sastopas ar iereibušiem bezpajumtniekiem, kuri pavada laiku kāpņu telpās, Ogres dzelzceļa stacijas un autoostas Uzgaidāmajā telpā, informē Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis.

10.februārī 10.55 saņemts izsaukums uz Skolas ielu, kur ziņots ka vienā no daudzdzīvokļu ēkas kāpņu telpām guļ nepazīstama persona.


Ierodoties minētajā adresē, konstatēts, ka daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpā starp pirmo un otro stāvu guļ vīrietis. Pamodināts viņš stipri streipuļoja, gāzelējās, nesakarīgi runāja un neorientējās apkārtējā vidē. Personu apliecinošus dokumentus vīrietis uzrādīt nevarēja, arī savus datus nosaukt nevarēja. Vīrietis nogādāts iecirknī, kur viņam veikts alkohola tests izelpā. Vidējais rādījums - 2,1 promile.


Kā atklāj U.Ulmanis 1970.gadā dzimušais vīrietis bez noteiktas dzīvesvietas desmit gadu laikā sakrājis iespaidīgu administratīvo pārkāpumu skaitu. Viņa "dosjē" tiek veikti ieraksti jau ceturtajā A4 lappusē pārsvarā par pārkāpumiem, kas saistīti ar alkoholisko dzērienu lietošanu. Februārī vien minētā persona policijas iecirknī paviesojusies jau trīs reizes.


Ne mazāk pieredzējis alkohola lietotājs ir 1981.gadā dzimis Valmieras iedzīvotājs, kurš jau ilgstoši uzturas Ogrē. Viņš kārtējo reizi policijas iecirknī nonācis 11.februārī, kad ap plkst 17.50 apsekojot Ogres dzelzceļa staciju, Uzgaidāmajā telpā pašvaldības policijas darbinieki pamanīja uz soliņa guļošu vīrieti.


Vīrieša izelpā bija jūtama alkohola smaka, kā arī viņš neorientējās apkārtējā vidē un nespēja nosaukt personas datus. Veicot alkohola testu, noskaidrots, ka vīrietis atrodas 4.8 promiles stiprā alkohola reibumā. Šajā gadā minētais vīrietis jau ceturto reizi nonācis policijas redzeslokā. Arī viņam ir garumgarš administratīvo pārkāpumu saraksts.


Abiem pieredzes bagātajiem alkohola lietotājiem piespriests maksimālais naudas sods – 350 eiro.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/40780

2018. gada 12. februārī, 19:36, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

>>to brrr • 2018. gada 14. februārī, 20:21
un tādus, kuri izvēlas tās sliktās m--as 1-x vai 2x-ējiem, 3x, 4x... seX sakariem - kastrēt uz vietas!
Pensionars • 2018. gada 14. februārī, 19:39
shorit ar redzeju centra ka jauns cilveks iskapa no savas mashinas un saka blaut uz kaut kadu bomzi
Fantoms • 2018. gada 14. februārī, 14:22
Ogre pilna ar narkomāniem ,bet policija tos izliekas neredzot!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet