Atgriezties pie raksta

Gripa sasniegusi arī Ogres slimnīcu

Gripa sasniegusi arī Ogre slimnīcu - informē SIA "Ogres rajona slimnīca" galvenā speciāliste veselības aprūpes jomā Regīna Neilande.

Aizvadītās nedēļas nogalē pēc medicīniskās palīdzības Ogres slimnīcas Uzņemšanas nodaļā vērsušies arī pacienti ar gripu. Viņu vidū nav saslimušo, kuriem būtu pievienojušās gripas komplikācijas, tādēļ ārstēšanās stacionārā nav bijusi nepieciešama.


Sniegta palīdzība četriem pacientiem alkohola reibumā, kuriem bijušas traumas: galvas un krūškurvja sasitumi un plēstas brūces. Viens pacients, kuram arī diagnosticēts alkohola reibums, stacionēts sakarā ar ķermeņa atdzišanu, bet pēc tam devies mājup.


Visvairāk pacientu pēc medicīniskās palīdzības vērsušies sakarā ar dažādām vīrusu infekcijām – arī gripu, ar paaugstinātu ķermeņa temperatūru un citām sūdzībām. 


Seši bērni nedēļas nogalē guvuši traumas – galvenokārt sasitumus un sastiepumus – sakarā ar braukšanu no kalna un slēpošanu.


Trim pacientiem reģistrēti kaulu lūzumi. Četrdesmit piecus gadus veca sieviete sakarā ar galvas traumu turpina ārstēties Ogres slimnīcas Intensīvās terapijas nodaļā. 


Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcā stacionēts 41 pacients, observācijas gultu pakalpojumus izmantojuši 8, dienas stacionārā ārstējušies 2. Uzņemšanas nodaļā ambulatori sniegta palīdzība 42 pacientiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/40948

2018. gada 5. martā, 13:17, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

gripa Ogrē • 2018. gada 5. martā, 14:51
Tikai tagad?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet