Atgriezties pie raksta

Iereibusi nepilngadīga jauniete nokrīt pie dienesta viesnīcas durvīm

2.martā plkst.22.44 Ogres novada Pašvaldības policija saņēmusi izsaukumu uz dienesta viesnīcu Ogrē, Jaunatnes ielā. Apsardzes firmas darbinieks ziņojis, ka viesnīcā atrodas persona stiprā reibuma stāvoklī. 

Ierodoties norādītajā adresē, pašvaldības policijas darbiniekus sagaidīja dienesta viesnīcas apsargs, kurš paskaidroja, ka pirms neilga brīža pie ārdurvīm klauvējuši jaunieši, kuri gribējuši iekļūt dienesta viesnīcā.


Atverot ārdurvis, apsargs ieraudzījis vairākus jauniešus un jaunieti, kura gulējusi uz dienesta viesnīcas ieejas kāpnēm. Trīs jaunieši meiteni piecēluši un ieveduši telpās. Pēc tam, kad noskaidrots, ka jauniete ir šīs dienesta viesnīcas iemītniece, viņa aizvesta uz savu istabiņu.


Pārrunu gaitā noskaidrots, ka jauniete ir nepilngadīga – dzimusi 2000.gadā un vēl nav sasniegusi 18 gadu vecumu. Ņemot vērā ārējās pazīmes – jaunietei bija izteikti bāla sejas krāsa – uz notikuma vietu izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi.


Jaunietei veikts alkohola koncentrācijas noteikšanas mērījumu tests, kurš uzrādīja 0,65 promiles stipru alkohola reibumu.


"Nepilngadīgām personām reizēm pietiek ar nelielu alkohola devu, lai nonāktu bezpalīdzīgā stāvoklī," radušos situāciju skaidro Ogres novada Pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis.


Par notikušo tiks informēti arī jaunietes vecāki, kurus aicinās uz lietas izskatīšanu Ogres Administratīvajā komisijā. Jaunietes māte šobrīd atrodas ārvalstīs, bet ar tēvu vēl nav izdevies sazināties.


Jaunietei sastādīts Administratīvā pārkāpuma protokols pēc 171.’ panta I daļas. Sods par šādu pārkāpumu paredz naudas sodu līdz 35 eiro. Jaunietei būs jāmaksā arī valsts nodeva 15, 65  eiro apmērā par alkohola koncentrācijas mērījumu veikšanu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/40949

2018. gada 5. martā, 14:27, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

feminisma • 2018. gada 7. martā, 19:13
un matriarhāta uzvaras gājiens - sievietes strādā par grāmatvedēm alkohola tirdzniecības uzņēmumos, dara visu iespējamo, lai alkohols tiktu pēc iespējas vairāk notirgots un izvadāts pa veikaliem ar vienu nosacījumu, ka vīrieši strādā par šoferiem, bet drīkst dzert ūdeni.
ogres lohi • 2018. gada 6. martā, 08:00
ir veči un vecenes ap četrdesmit, kas dzīvo mantkārīgā laicīgo labumu medībās viens no viņu azaidiem ir alko šļura un par visām varītēm cenšas noraut lielo piķi, lai sanāktu izspiest lielo kaku. ja teiksiet, ka tā nav uzprasiet vai noliktava ir firma? iepējams sāksies pampēru biznesa uzplaukusm pieaugušajiem kandidāti jau ir biroja veči un vencenes, kas ar noliktavas spaļiem ierauj dziru tā ap 7tiņiem pievakarē. pārmērīga alkohola lietošana izraisa vēdera nesaturēšanu.
Andžs • 2018. gada 5. martā, 23:33
žēl, ka kāda pilngadīgā neiekrita manā gultā

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet