Atgriezties pie raksta

Lielvārdes novada iedzīvotājs naktī klīst pa A6 Ogrē

3.martā īsi pēc pusvieniem naktī saņemts izsaukums uz Daugavpils ielu Ogrē, lai sniegtu palīdzību Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, informē Ogres novada Pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis.

Pašvaldības policijas darbiniekiem mediķi nodeva vīrieti, kurš stiprā alkohola reibumā streipuļojis un kritis uz A6 šosejas, apdraudot savu un satiksmes dalībnieku drošību. 


Vīrietim līdzi personu apliecinošu dokumentu nebija, arī personas datus viņš nosaukt nevarēja. Policijas iecirknī noskaidrots, ka vīrietis dzimis 1972. gadā un viņa deklarētā dzīvesvieta atrodas Lielvārdes novadā.


Ņemot vērā, ka ar vīrieti nebija iespējams kontaktēties, viņš uz četrām stundām ievietots pagaidu uzturēšanās telpā. Vīrietim konstatēts 2,10 promiles stiprs alkohola reibums. Viņš jau agrāk vairākkārt nonācis policijas redzeslokā par līdzīgiem pārkāpumiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/40950

2018. gada 5. martā, 15:09, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Andžs • 2018. gada 5. martā, 23:21
Ogre visus apreibina
Ginters • 2018. gada 5. martā, 20:55
....nu ko tur brīnīties ?.....kad izeju no Hauzes disko ripas saēdies un nonāku līdz A6 nu nekur jau nav rakstīts kurā virzienā Lielvārde kurā Ikšķile ....a kur nu vēl mana dzimtā Madliena !?!?!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet