Atgriezties pie raksta

BMW vadītājs brauc bez tiesībām, tehniskās apskates un apdrošināšanas

2.martā ap plkst.16 saņemta informācija, ka stāvlaukumā pie Ogres novada Kultūras centra novietota BMW markas automašīna, kurai beidzies tehniskās apskates derīguma termiņš.

Policijai ziņoja kāds vērīgs iedzīvotājs, kurš pamanīja, ka automašīnai beigusies tehniskā apskate, un tā drīzumā gatavojas uzsākt kustību. Ierodoties minētajā adresē, Ogres novada Pašvaldības policijas darbinieki pamanīja BMW markas automašīnu, kura izbrauca no stāvlaukuma uz Upes prospektu un turpināja ceļu Meža prospekta virzienā.


Sekojot minētajai automašīnai, tika pārbaudīts, ka minētajai automašīnai ne tikai beigusies tehniskā apskate, bet nav arī veikta Obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļu apdrošināšana. Ieslēdzot speciālos skaņu signālus, tika pieņemts lēmums automašīnu apturēt. Autovadītājs, pamanījis policiju, nogriezās pa labi un iebrauca stāvlaukumā aiz kultūras centra. 


Piebraucot pie automašīnas, policijas darbinieks lūdza autovadītājam uzrādīt autovadītāja apliecību un automašīnas reģistrācijas apliecību. Autovadītājs atbildēja, ka viņam dokumentu nav līdzi.


Noskaidrots, ka tas ir 1964.gadā dzimis vīrietis. Ņemot vērā minētos apstākļus, uz notikuma vietu izsaukta Valsts policija. Autovadītājs tika nodots Valsts policijas darbinieku rīcībā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/40955

2018. gada 6. martā, 10:55, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

agrāk • 2018. gada 10. martā, 10:04
ar zirgu pajūgiem devās ceļā, tagad tā kā tā ir nepeiciešamība ātrāk kautkur tikt vai izrādīšanās, izstās esam augstākajā mākslīgi radītas steidzīgas dzīves punktā.
Spars • 2018. gada 8. martā, 15:22
Piekrītu e-ll-e, uz ielas tā bmw vietā gulētu un mirtu cilvēks, murmulis novērstos un ātrāk taisītos prom... pilnīgs vāks!
??? • 2018. gada 7. martā, 20:51
Kad tads muļķis notrieks Jus vai Jūsu radinieku pirmie rakstisiet kapec cilveki neziņo un policija neko nedara!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet