Atgriezties pie raksta

Autovadītāji izraisa sadursmi un aizbrauc no notikuma vietas

16.martā pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar nenoskaidrotu transportlīdzekli Ogrē, Raiņa prospektā, izraisīja sadursmi ar automašīnu "Škoda rapid" un aizbrauca no negadījuma vietas, nepaziņojot par notikušo policijai.

Dienu vēlāk, 17.martā, pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar nenoskaidrotu automašīnu Ogrē, Rīgas ielā, uzbrauca automašīnai "Audi", izraisīja sadursmi un arī, aizbrauca no negadījuma vietas, nepaziņojot par notikušo policijai.


Savukārt 18.martā autovadītājs Ķegumā, Rīgas ielā, vadīja automašīnu "Audi 80" un uzbrauca stāvošai automašīnai "Nissan qashqai".


Saņemta arī informācija, ka 16.martā pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar nenoskaidrotu automašīnu Ogrē, Upes prospektā, uzbrauca stāvošai automašīnai "Mazda 323F" un aizbrauca, nepaziņojot par notikušo policijai. Visos gadījumos sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/41070

2018. gada 20. martā, 10:05, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

un par godu • 2018. gada 22. martā, 09:18
šim notikumam daugavmalas buļbāšniku kantoris saģerbjas lindrakos un paltrakos galvā uzvelk apakšbikses un uz ausīm zeķes un dzied dziesmiņu lēkājot ja babuška staraja kak vuška kučorjava pričoska skora buģet nam. tas ir jādara arī dienā en tikai anktī ar savām divlitrenēm perdelējot.
ka ku • 2018. gada 20. martā, 12:03
lācis čurekļiņš gāzē stūrē bremzē viņš paņem iedzer uzpīpē un vēl skaļi pabezd.
nu • 2018. gada 20. martā, 11:50
te jau redzams, cik daudz atsaldeņu ir uz ielām, ko tad runāt par pagriezienu nerādīšanu, tāda nevajadzīga opcija šādām aborta atliekām.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet