Atgriezties pie raksta

Biežākās slimības: saaukstēšanās un kuņģa – zarnu trakta darbības traucējumi

Lieldienās virkne pacientu pēc palīdzības vērsusies ar iepriekšējās dienās gūtām traumām – informē SIA "Ogres rajona slimnīca" galvenā medicīnas māsa Sandra Žaunerčika.  

1.aprīlī pulksten 10.42 uz Uzņemšanas nodaļu atvesta 2013.gadā dzimusi meitene ar kreisās pēdas locītavas saišu sastiepumu, kura iepriekšējā dienā lēkājot sastiepusi kāju. Pulksten 12.03 jāsniedz palīdzība 2014.gadā dzimušam bērnam ar deguna sasitumu, kurš sestdienas vakarā degunu sasitis ar šūpolēm.


Arī 2004.gadā dzimusi paciente ar labā ceļa locītavas saišu sastiepumu, kura kritusi sestdienas vakarā un sasitusi labo celi, pēc palīdzības vēršas svētdien pulksten 18.58.


Līdzīga tendence ir arī 2.aprīlī: pulksten 1.20 palīdzību meklē 1999.gadā dzimusi jauniete ar durtu brūci kreisajā pēdā, kura 1.aprīlī no rīta uzkāpusi uz naglas, bet pulksten 11.08 Uzņemšanas nodaļas durvis ver 1985.gadā dzimis vīrietis ar krūškurvja labās puses sasitumu, kurš kritis iepriekšējā dienā.


Basketbolu spēlējot, traumu guvis 1992.gadā dzimis pacients – ir kreisās rokas trešā pirksta sasitums – un 1983.gadā dzimis vīrietis, kuram diagnosticē kreisās pēdas locītavas saišu sastiepumu.


Sniegta palīdzība arī 2012.gadā dzimušai meitenei, kurai ir sista brūce zodā – esot kritusi un zodu pārsitusi, 1993.gadā dzimušam vīrietim ar sistu brūci labajā uzacī, kurš esot kritis dušā, 2000.gadā dzimušai jaunietei, kura kritusi dejojot un sasitusi labo plecu, un citiem. 


Uzņemšanas nodaļā pacienti visbiežāk vērsušies ar slimībām, kuras veicinājusi saaukstēšanās. Otrs biežākais iemesls – kuņģa – zarnu trakta darbības traucējumi.


Aizvadītās nedēļas nogalē un Otrajās Lieldienās Ogres slimnīcā stacionēts 41 pacients, dienas stacionārā ārstējušies 12, observācijas gultu pakalpojumus izmantojis 21. Uzņemšanas nodaļā ambulatori sniegta palīdzība 80 pacientiem ar saslimšanām un ar traumām. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/41184

2018. gada 3. aprīlī, 16:50, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

veikalniekiem • 2018. gada 8. aprīlī, 13:55
"kuņģa – zarnu trakta darbības traucējumi" cik manīti onkuļi un tantas ar lieko svaru, vai nav gadienā mūsdienu mantkārnieku pasaulē ātrāk vairāk, bet par pārtikas kvalitāti esam aizmirsuši, mūsdienu sabiedrība nav izprotama, neveidojas attīstības un pilnveides atzari vai kopienas, ka tik pašam būtu vairāk kā kaimiņam vienalga kas, šodien pat vecs onkuls sēž ratiņos pie pansionāta prasa garāmgājējiem naudu aliņam, varbūt tad turpinājums šim visam būs, kad tirgotāji prasīs naudu ceļam uz veikalu lai tur var strādāt un vairāk nopelnīt ietaupot uz ceļa izdevumiem, ja tagad var netērēt laiku ceļā uz darbu, jo pēc senām darba un strādāšanas metodēm darbs ir tas ko tu dari nevis uz kurieni ej, jau no senajiem Arhimēda laikiem.
...tā tas ir.... • 2018. gada 5. aprīlī, 11:28
Uzņem nelaipni un neapmierināti ,itkā to darītu par velti par visu tiek ņemta samaksa ,bet Sieviete Ķirurģe nelaipna un neko neapskata ,tikai kaut ko neapmierināti runā ,bet sajēgas nekādas....un tādiem algas paaugstinājumu .....apsurds ....
jautājums • 2018. gada 4. aprīlī, 17:32
Klāt šai informācijai vajadzētu informāciju cik ilgi šie pacienti nīkst uzņemšanā ,jo to zina tikai pacienti, ar kādu laipnību viņus uzņem un cik ilgi jāgaida ,kamēr kāds pievērš uzmanību kaut ar lamāšanos , tomēr uzmanība.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet