Atgriezties pie raksta

Alkohola lietotāji svin pavasara atnākšanu

Iestājoties siltajam laikam, būtiski palielinājies alkohola reibumā esošu personu skaits sabiedriskās vietās, informē Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis.

Aizvadītās nedēļas nogalē sastādīti astoņi protokoli par alkohola lietošanu vai atrašanos sabiedriskā vietā tādā stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu.


6.aprīlī plkst. 18.10 saņemts izsaukums uz Ausekļa prospektu, kur daudzdzīvokļu mājas III stāva kāpņu telpā guļ vīrietis.  Persona pamodināta un nogādāta policijas iecirknī, kur noskaidrots, ka tas ir 1981.gadā dzimis Valmieras iedzīvotājs. Vīrietis, kuram konstatēts 4,2 promiles stiprs alkohola reibums, ievietots medicīniskajā atskurbtuvē, un pēc atskurbšanas viņam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols. Minētā persona policijas redzeslokā nav nonākusi pirmo reizi, šajā gadā vien tā jau ir sestā epizode. Maksimālo sodu – 350 eiro  -, ko var piemērot par šādu pārkāpumu, vīrietis  saņēmis jau pagājušajā gadā.


Ja šis kungs reibuma izgulēšanai bija izvēlējies slēgtas telpas, tad vairums alkohola lietotāju baudījuši pavasara saules starus.


7.aprīlī plkst.17.50, patrulējot pa Ogres pilsētu, tika pamanīts vīrietis, kurš sabiedriskā vietā – autobusa pieturā "Stadions" - uz soliņa lietoja alkoholiskos dzērienus, šajā gadījumā – alu. Noskaidrots, ka tas ir 1970.gadā dzimis ogrēnietis, kurš ir arī patversmes klients. Alus cienītājs šogad policijas redzeslokā nonācis jau trešo reizi. Arī šis kungs jau ir saņēmis maksimālo sodu – 350 eiro.


7.aprīlī ap plkst 11.45, patrulējot pa Ogres pilsētu, Mālkalnes prospektā tika pamanīt vīrietis kurš gulēja zālājā ietves malā. Pamodinot, vīrietis stipri streipuļoja, nesakarīgi runāja, neorientējās apkārtējā vidē. Personu apliecinošu dokumentu pie sevis nebija, tāpēc nogādāts policijas iecirknī, kur noskaidrots, ka 1962.gadā dzimušais Ogres iedzīvotājs atrodas 4,3 promiles stiprā alkohola reibumā. Persona pēc protokola sastādīšanas nogādāta savā dzīvesvietā.


8.aprīlī plkst 9.15 saņemts izsaukums uz sociālo māju Mālkalnes prospektā 30. Šeit viens iereibušais bija nolēmis  atpūsties kāpņu telpā, savukārt otrs - sporta laukumā uz soliņa. 


Abi vīrieši nogādāti policijas iecirknī, kur izmērīts alkohola daudzums. 1963.gadā dzimušajām vīrietim, kurš atpūtās sporta laukumā, konstatēts 3,55 promiles stiprs alkohola reibums, bet kāpņu telpā guļošajam (1961.gadā dzimušajam vīrietim) – 3,20 promiles. Šajā gadījumā abas personas nogādātas medicīniskajā atskurbtuvē.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/41224

2018. gada 9. aprīlī, 13:49, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

paģiras labi • 2018. gada 9. aprīlī, 19:28
noņem jā nākmajā dienā pēc aiznākamās dienas pēc dzeršanas katru dienu visu dienu nēēd un nedzer un staigā basām kājām it īpaši ja tē kreklā basām kājām staigā gar upi.
dons Pedro • 2018. gada 9. aprīlī, 15:13
Pašvaldības policija (Ikšķiles?!) varētu beidzot izgaiņāt tos sīkos, nepilngadīgos tehnikuma šmurguļus, kas dzer, ālējas un piemēslo mežu aiz tehnikuma Mežezera apkārtnē!
Māris Huh • 2018. gada 9. aprīlī, 14:14
Un viens no galvenajiem alkoholiķu pulcēšanās centriem ir soliņi pretim mājai Skolas ielā 5! Regulāri, katru dienu! Dziru iepērk saimnīcības preču tirgotavā tirgū - mazas pudelītes un "aiziet", krievu - tatāru lamuvārdu nepārtraukts lietojums...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet