Atgriezties pie raksta

Traumu gūšanas apstākļi mainās

Aizvadītās nedēļas nogalē gūtās traumas kļuvušas daudzveidīgākas – informē SIA "Ogres rajona slimnīca" galvenā medicīnas māsa Sandra Žaunerčika.  

Nedēļas nogalē sniegta palīdzība 2007.gadā dzimušai meitenei ar kreisās rokas saišu sastiepumu, kura nokritusi no koka, un 1970.gadā dzimušam vīrietim ar vieglu elpceļu apdegumu, kurš, dzēšot liesmu, saelpojies karsto tvaiku un dūmus.


Virkne traumu gūtas sportiskajās aktivitātēs: 1999.gadā dzimusi jauniete vaļēju brūci pierē guvusi sporta nodarbībās, 2000.gadā dzimis jaunietis, sportojot sasitis labo celi, bet 2004.gadā dzimis pacients labās pēdas locītavas saites sastiepis treniņā.


No divriteņa nokritis 2008.gadā dzimis zēns – viņam diagnosticē  kreisā elkoņa sasitumu, bet 2003.gadā dzimušai pacientei ir labās pēdas saišu sastiepums – lēkājusi uz batuta.


7.aprīlī pulksten 2.45 Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests uz Uzņemšanas nodaļu atved 1966.gadā dzimušu sievieti alkohola reibumā ar kreisā apakšdelma lūzumu – esot kritusi. 


Pēc palīdzības vēršas arī 1981.gadā dzimusi sieviete ar kreisās pēdas sasitumu un saišu sastiepumu, 1964.gadā dzimis vīrietis alkohola reibumā ar galvas un sejas sasitumu – esot kritis – un 1985.gadā dzimis vīrietis ar labās pēdas sasitumu, kuram uz pēdas uzkritis betona gabals. 


Uzņemšanas nodaļā pacienti vērsušies ar slimībām arī ar sūdzībām par sāpēm krūtīs (1 gadījums), muguras sāpēm (2) un citiem nepatīkamiem veselības traucējumiem. 


Diagnosticēti funkcionāli kuņģa–zarnu trakta traucējumi (2), akūta respiratora vīrusu infekcija (6), akūts bronhīts (1),  alkohola intoksikācija (1), stāvoklis pēc ilgstošas alkohola lietošanas (1) un citas kaites. 


Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcā stacionēti 38 pacienti, dienas stacionārā ārstējušies 7, observācijas gultu pakalpojumus izmantojuši 8. Uzņemšanas nodaļā ambulatori sniegta palīdzība 42 pacientiem ar saslimšanām un ar traumām.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/41225

2018. gada 9. aprīlī, 17:13, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet