Atgriezties pie raksta

Vīrietim uz galvas uzkrīt smagums

Traumu gūšanas apstākļi arī aizvadītajā nedēļas nogalē ir visai daudzveidīgi – informē SIA "Ogres rajona slimnīca" galvenā medicīnas māsa Sandra Žaunerčika.

14.aprīlī pēc medicīniskās palīdzības vēršas: 1976.gadā dzimusi sieviete ar labās potītes lūzumu, kura kritusi no velosipēda, 2012.gadā dzimis bērns ar sadzīves traumu – sistu brūci galvas matainajā daļā, 1968.gadā dzimis pacients ar zāģētu brūci kreisajā apakšstilbā, kurš strādājis mājās, kā arī 1996.gadā dzimis vīrietis ar sistu brūci galvā, kuram uz galvas esot uzkritis smagums, un citi. 


Sestdien Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) palīdzība bija nepieciešama: 1940.gadā dzimušai sievietei, kura mājās kritusi un salauzusi kreisās rokas elkoņa kaulu, 1995.gadā dzimušam vīrietim ar plēstu brūci labajā augšstilbā, kurš sacensībās kritis no motocikla, un 1956.gadā dzimušam pacientam alkohola reibumā ar sistu brūci uzacī, kurš esot gājis un nokritis. 


15.aprīlī Uzņemšanas nodaļas durvis ver: 1992.gadā dzimis vīrietis ar grieztu brūci labajā plaukstā, 1969.gadā dzimusi sieviete ar kreisā ceļa locītavas saišu sastiepumu – kritusi, zāģējot zarus dārzā, 1985.gadā dzimis vīrietis ar labās pēdas saišu sastiepumu – trauma notikusi, nesot malku. 


Svētdien pulksten 18.25 pēc palīdzības ierodas 1996.gadā dzimusi sieviete ar abu apakšstilbu apdegumiem – esot uzlējusi sev degšķīdumu, bet pulksten 19.47 palīdzība nepieciešama 1999.gadā dzimušam vīrietim alkohola reibumā ar grieztu brūci labajā elkonī, kurš kritis uz stikliem.


Uzņemšanas nodaļā pacienti vērsušies arī ar sūdzībām par sāpēm vēderā (3 gadījumi), paaugstinātu asinsspiedienu (2) un citiem veselības traucējumiem. 


Diagnosticēti funkcionāli kuņģa – zarnu trakta traucējumi (2), akūta respiratora vīrusu infekcija (2), akūts bronhīts (1),  alkohola reibums (1) un citas kaites. 


Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcā stacionēti 32 pacienti, dienas stacionārā ārstējušies 8, observācijas gultu pakalpojumus izmantojuši 11. Uzņemšanas nodaļā ambulatori sniegta palīdzība 58 pacientiem ar saslimšanām un ar traumām.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/41282

2018. gada 16. aprīlī, 15:55, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet