Atgriezties pie raksta

Ogresgalā aiztur zagli, kurš pa balkona durvīm mēģina iekļūt dzīvoklī

19.aprīlī plkst 22.27 policija saņēma izsaukumu uz Ogresgalu, kur kāds vīrietis daudzdzīvokļu mājas 1.stāvā lauž balkona durvis, izsitot arī stiklu, informē Ogres novada Pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis.

Dzīvoklī, kurā lauzās iekšā nepazīstamais vīrietis, tajā brīdi atradās dzīvokļa saimniece, 1935.gadā dzimusi sieviete. Dzīvokļa saimniece, nobijusies no plīstošo stiklu radītās šķindoņas, ieslēgusi elektrību. Vīrietis no pārsteiguma nobijies un aizmucis.


Ierodoties notikuma vietā, pašvaldības policiju pie mājas sagaidīja divas sievietes, notikušā aculiecinieces, kuras dzīvo kaimiņu mājā. Sievietes pastāstīja par notikušo un informēja policiju, ka vīrietis pārlēcis pāri balkona margām un aizbēdzis.


Policijas darbinieki pamanīja pie balkona pieslietas koka kāpnes, pa kurām nepazīstamais bija iekļuvis balkonā.


Cietusī izteica vēlēšanos rakstīt iesniegumu par notikušo.


Viens no pašvaldības policijas darbiniekiem palika apsargāt notikuma vietu, bet otrs devās apsekot tuvāko apkārtni. Aiz sakrautas malkas grēdas tika pamanīts vīrietis, kurš bija apgūlies uz zemes un centās noslēpties. Ārējās pazīmes liecināja, ka tā ir meklētā persona. Tuvojoties policijas darbiniekam, vīrietis pielēca kājās un metās bēgt, taču tas viņam neizdevās. Vīrietis noguldīts uz zemes, un pa rāciju tika izsaukts otrs policijas darbinieks, kurš atradās notikuma vietā. Kopīgiem spēkiem minētā persona aizturēta.


Vīrietim aiz jostas bija aizbāzts ass priekšmets, kas izrādījās šķēres, kā arī kaklā iekārts lukturītis. Rokās vīrietim bija uzvilkti melni adīti  cimdi, lai nodrošinātos pret pirkstu nospiedumiem.


Vīrietis aizturēts, viņam uzlikti rokudzelži, un pēc Valsts policijas iecirkņa inspektora rīkojuma aizturētais nodots Valsts policijas darbinieku rīcībā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/41339

2018. gada 23. aprīlī, 13:16, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Howard • 2018. gada 16. maijā, 11:40
Vai jums ir nepieciešams biznesa vai personīgais aizdevums? jā; Sazinieties ar mums tagad pa e-pastu: jerryloans2@gmail.com
tas nav gadienā • 2018. gada 23. aprīlī, 19:38
saistībā ar skolas atvēršanas pasākumu?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet