Atgriezties pie raksta

Pašvaldības policijas darbinieks palīdz iedzīvotājiem ugunsgrēkā

20.aprīlī plkst.14.22, braucot pa autoceļu Rīga-Ērgļi, Ogres novada Pašvaldības policijas jaunākais inspektors Aivars Bilders Suntažu pagastā pamanīja ugunsgrēku.

Suntažu un Lauberes iecirkņa inspektors A.Bilders, pildot dienesta pieinākumus, ne tikai kļuva par ugunsgrēka aculiecinieku un nekavējoties izsauca ugunsdzēsējus, bet iesaistījās arī glābšanas darbos.


Ugunsgrēks bija izcēlies īpašumā "Boķi", kur dega šķūnis un kūts. Pie īpašuma A.Bilders sastapa saimnieci, kura pastāstīja, ka kūtī atrodas mājdzīvnieki. Notikuma vietā ieradās arī kaimiņi, kuri kopā ar A.Bilderu izglāba mājdzīvniekus no kūts.


Pēc Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta sniegtās informācijas, 20.aprīlī Suntažu pagastā dega kūts 100m2 platībā, šķūnis 220m2 platībā un mēslu kaudze 150m2 platībā. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 18.11.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/41340

2018. gada 23. aprīlī, 13:50, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Howard • 2018. gada 16. maijā, 11:40
Vai jums ir nepieciešams biznesa vai personīgais aizdevums? jā; Sazinieties ar mums tagad pa e-pastu: jerryloans2@gmail.com
Pašapziņa- āpsim • 2018. gada 23. aprīlī, 23:02
Skatos kā tu haļavu dzenā pamuļķa pašvaldības pakalpiņ, jo nekā cita jau tu nemāki un nevari izdarīt, kā pārsvarā nosēdēt mājā un imitēt aktīvu darbu, tāpat kā valsts policijas darbinieki, kuriem samazināja fiziskos testus, jo ir mīkstie, riebjas šitie dolbajobi, ja sabiedrība zinātu kā paiet viņu darba diena, nosistu tos tos kropļus, kuri tik tiešām ir nožēlojami pēc savas būtības
Apsis • 2018. gada 23. aprīlī, 21:59
Vēl uz bezdarbnieku pabalsta sēdi?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet